بهداشت دهان و دندان

شرایط تحصیل در نوا اسکوشیا

تحصیل در نوا اسکوشیابا اقامت در این استان می توانید، فرهنگ و تاریخ یکی از زیباترین مناطق کانادا را در حین تحصیل در یک دانشگاه یا کالج با کیفیت بالا تجربه کنید.

2 مرداد 1399

تحصیل دندانپزشکی در روسیه 2020 (صفر تا صد تحصیل دندانپزشکی در روسیه 2020)

روسیه کشوری فرهیخته است که بیش از نیمی از شهروندان آن دارای مدرک دانشگاهی هستند. روس­ها پیشینه آموزشی غنی دارند و دانشگاه های آنها شرایط تحصیلی و اقامتی راحتی برای دانشجویان فراهم می نمایند و به دانشجویان در سازگاری با کشور روسیه یاری می نمایند. دانشگاه...

9 تیر 1399

چگونگی بازگشت به کار بهبودیافتگان کرونا ، سرانجام اثرگذاری داروی فاویپیراویر

معاون درمان وزارت بهداشت درباره چرایی کاهش موارد بروز و مرگ و میر ناشی از کرونا و همچنین دستور وزیر بهداشت برای رفع نواقص پرونده بیماران کرونا در بیمارستان ها توضیح داد.

7 تیر 1399

کروناویروس فرهنگ ایرانی را به رخ جهان کشید

خبرنگاران/فارس کروناویروس علیرغم تمام مشکلاتی که برای مردم ایران و جهان به دنبال داشته و دارد، فرهنگ والای ایرانیان را به رخ تمام جهان کشید؛ فرهنگی که همواره از آن یاد می کردیم و به آن می بالیدیم و اعتقاد داریم همانگونه که در گذشته پایه گذار یک تمدن بالنده...

31 اردیبهشت 1399

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون آزمون به صورت مجازی دانشجو می پذیرد

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی از میان اعضای هیئت علمی، پزشکان و کارشناسان رشته های علوم پزشکی به صورت مجازی دانشجو می پذیرد.

11 اسفند 1398

مربی پارس جنوبی: با چنگ و دندان تیم را حفظ کرده ایم، با این شرایط تمرکز نداریم

کوروس آقازاده، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با چنگ و دندان در حال حفظ کردن تیم هستیم و فکر می کنیم در ادامه کار سختی خواهیم داشت.

1 بهمن 1398

5 روش سریع برطرف دندان درد

خبرنگاران: دندان درد به هر دلیلی که اتفاق بیفتد آزاردهنده است و حتی گاهی با مصرف مسکن های مختلف هم بهبود پیدا نمی کند. این یک حقیقت است و معمولاً تا زمانی که به دندان پزشک مراجعه نکنید و علت و مشکل دندان را جویا نشوید، این درد همراه شما خواهد بود.

23 دی 1398

خانه تاریخی داروغه ، مشهد Daroogheh Historical House

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با خانه تاریخی داروغه در شهر مشهد آشنا خواهیم کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با این خانه تاریخی بیشتر آشنا شوید.

21 آذر 1398