اخبار سیاسی

علاالدین بروجردی: اصول سیاست خارجه بسیار شفاف است، عباس مقتدایی: رییس جمهور آینده باید باور قلبی به قانون اساسی داشته باشد

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس: دولت سیزدهم باید توسط فرد یا افرادی شکل بگیرد که باور به ما می توانیم داشته باشند. اندیشه های اسلامی مندرج در قانون اساسی به ما می گوید که با اتکا به نیرو های توانمند و جوان و ظرفیت های بسیاری که در کشور...

31 خرداد 1400

انسجام در تهیه شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران

خبرنگاران : مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادهای شهرداری تهران از تهیه و به روز رسانی منسجم شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران به صورت الکترونیکی خبر داد.

29 خرداد 1400

قصه تلخ ناهماهنگی ها در مواقع بحرانی کی تمام خواهد شد؟

بحران کلید واژه ای که وقتی به وجود می آید، رشته های هماهنگی در کشور بیشتر اوقات از هم گسسته می گردد.

28 خرداد 1400

عراقچی داغدار شد

خبرنگاران : سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه با انتشار پستی در اینستاگرامش درگذشت داوود کریمی یکی از همکاران خود را تسلیت گفت.

26 خرداد 1400

روسیه: روابط با اتحادیه اروپا در پایین ترین سطح واقع شده است

وزارت خارجه روسیه در واکنش به اظهارات نماینده اتحادیه اروپا در مسکو، گفت اقدامات بروکسل باعث شده که روابط دو جانبه به نازل ترین سطح خود از زمان جنگ سرد برسد.

20 خرداد 1400

خبرنگاران موسیقی در گروه دو مشاغل ستاد ملی کرونا قرار گیرد

تهران- خبرنگاران- معاونت امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، خواهان قرارگرفتن موسیقی در گروه دو مشاغل و از سرگیری کنسرت های موسیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی شد.

19 خرداد 1400

انگلیس میزبان نخستین نشست وزرای خارجه گروه 7 از زمان کرونا

گردهمایی وزرای خارجه کشورهای گروه هفت امروز دوشنبه برای اولین بار از زمان شروع همه گیری کرونا به صورت حضوری به میزبانی لندن و پذیرایی وزیر خارجه انگلیس و همتای آمریکایی اش شروع می گردد.

10 خرداد 1400

تصمیم گیری نهایی عرضه خودرو در بورس در هفته آینده

خبرنگاران : نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از تصمیم گیری نهایی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو و عرضه آن در بورس در این کمیسیون در جلسه هفته آینده اطلاع داد.

7 خرداد 1400

مراتب ثبت ملی 6 اثر فرهنگی تاریخی به استاندار مازندران ابلاغ شد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مراتب ثبت ملی 6 اثر فرهنگی تاریخی به استاندار مازندران ابلاغ شد.

6 خرداد 1400

اولین تاثیر کرونا هندی بر لیگ برتر ایران؛ ملاقات مهم پرسپولیس در لیگ برتر لغو شد

تهران (پانا) - پرسپولیس به علت حضور در قرنطینه شرایط حضور در یکی از بازی های مهم نیم فصل دوم لیگ برتر را نخواهد داشت.

5 خرداد 1400

کوشش برای احیای داعش در عراق، لزوم اتخاذ موضع قاطعانه دولت

به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، نصر الشمری معاون دبیرکل نجباء عراق سخنانی را در مورد بعضی کوشش ها برای احیای گروه تروریستی داعش در این کشور عنوان کرد.

31 اردیبهشت 1400

ملک محمدی: در مسابقات جودو قهرمانی آسیا زنگ تفریح بودیم، با اعزام جوانان می خواستند زیر فشار قرار نگیرند

مربی سابق تیم ملی جودو با اشاره به عملکرد ملی پوشان گفت که تیم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا تبدیل به زنگ تفریح رقبای خود شده بود.

16 اردیبهشت 1400

خبرنگاران ظرفیت رسانه ها و سمن ها برای معرفی روز مراغه مورد توجه قرار گیرد

مراغه - خبرنگاران - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به اینکه 16 اردیبهشت به عنوان روز مراغه مورد توجه اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان واقع شده است، گفت: بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و سمن ها برای معرفی روز مراغه، مهم ترین عامل برای حرکت...

12 اردیبهشت 1400

موانع پیش پای فراوری در آذربایجان شرقی باید به درستی تشخیص و برطرف گردد

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: موانع و مسائل پیش پای فراوری و فراوریکنندگان استان باید به درستی تشخیص داده شده و برطرف شوند.

10 اردیبهشت 1400

تردد مسافر و کالا با کشور هندوستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با اشاره به درخواست ظهر امروز وزارت بهداشت در مورد ویروس کرونای جهش یافته هندی، هرگونه تردد مستقیم یا غیر مستقیم مسافر و کالا با این کشور را تا اطلاع ثانوی ممنوع خاطرنشان کرد. ...

7 اردیبهشت 1400

آمریکا در نشست وین حضور خواهد داشت؟، احتمال مذاکرات مستقیم ایران و آمریکا برای بازگشت دوجانبه به برجام

خبرگزاری خبرنگاران- در حالی که آمریکا مدعی است در نشست وین برای بحث درباره بازگشت دوجانبه به برجام حاضر می شود، ایران و روسیه اعلام کردند در نشست وین صرفا اعضای کنونی برجام حضور دارند و آمریکا در این نشست حضور ندارد.

4 اردیبهشت 1400

اعلام حمایت ایران از هرگونه طرح صلح در یمن

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه در هفتمین سال تجاوز نظامی عربستان و ائتلاف به یمن در بیانیه ای اعلام نمود که از هرگونه طرح صلح مبتنی بر سرانجام تجاوز، آتش بس سراسری، سرانجام دادن به اشغالگری، برطرف محاصره مالی و شروع گفتگوهای سیاسی و نهایتا سپردن امر...

4 اردیبهشت 1400

مراکز علمی باید زیست بوم تکامل خود را بشناسند

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: یکی از رسالت های مراکز علمی و فرهنگی این است که در وهله اول زیست بوم تکامل خود را بشناسند و خراسان نه تنها در تاریخ ایران که در تاریخ دنیا در حوزه علم، فرهنگ و ادب سخن برای گفتن دارد.

2 اردیبهشت 1400

واکنش اتحادیه اروپا به توقف پروتکل الحاقی از سوی ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از وب سایت رسمی شورای اتحادیه اروپا، جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به تصمیم ایران برای متوقف کردن اجرای پروتکل الحاقی بیانیه ای صادر کرد.

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران الف-ب-ایران، تحقق آبادانی با وجود تحریم ها

تهران- خبرنگاران- مرحله دوم پویش #هر هفته الف-ب- ایران که از آغازین روزهای سال 1399 بهره برداری از طرح های مهم و عظیم صنعت آب و برق را برای کشورمان به ارمغان آورد با بهره برداری از بیش از 300 پروژه، تداوم آبادانی با وجود تحریم ها را عملی کرد.

31 فروردین 1400
تعداد: (364)