اخبار مجلس

قالیباف: حقوق کارگران سکوهای نفتی طبق روال افزایش پیدا می نماید

تهران (پانا) - رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده ساری مربوط به گلایه کارگران حوزه نفت از عدم افزایش حقوق متناسب با شرایط کاریشان گفت حقوق کارگران سکوهای نفتی متناسب با شرایط کاری و طبق روال براساس مباحث مربوط در کمیسیون و دولت افزایش پیدا می نماید.

21 تیر 1400

انسجام در تهیه شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران

خبرنگاران : مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادهای شهرداری تهران از تهیه و به روز رسانی منسجم شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران به صورت الکترونیکی خبر داد.

29 خرداد 1400

تصمیم گیری نهایی عرضه خودرو در بورس در هفته آینده

خبرنگاران : نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از تصمیم گیری نهایی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو و عرضه آن در بورس در این کمیسیون در جلسه هفته آینده اطلاع داد.

7 خرداد 1400

موانع پیش پای فراوری در آذربایجان شرقی باید به درستی تشخیص و برطرف گردد

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: موانع و مسائل پیش پای فراوری و فراوریکنندگان استان باید به درستی تشخیص داده شده و برطرف شوند.

10 اردیبهشت 1400

مراکز علمی باید زیست بوم تکامل خود را بشناسند

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: یکی از رسالت های مراکز علمی و فرهنگی این است که در وهله اول زیست بوم تکامل خود را بشناسند و خراسان نه تنها در تاریخ ایران که در تاریخ دنیا در حوزه علم، فرهنگ و ادب سخن برای گفتن دارد.

2 اردیبهشت 1400

نظارت بر رسته های شغلی افزایش یابد

خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: برگشت به شرایط زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم.

25 فروردین 1400

ابلاغ دستورالعمل هماهنگی اجرایی مدیریت و مسئولیت پذیری سفرهای نوروزی

تهران (پانا) - دستورالعمل هماهنگی اجرایی مدیریت و مسئولیت پذیری سفرهای نوروزی ابلاغ شد.

21 فروردین 1400

خبرنگاران ایدرو برای مشارکت در مطالعه طرحها و نوسازی صنایع اعلام آمادگی کرد

مشهد- خبرنگاران- رییس هیات عامل ایدرو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) گفت: مرکز مطالعات طرحهای مالی و مرکز نوسازی ایدرو برای ارایه طرحهای مطالعه شده یا مشارکت در مطالعه طرحها و همچنین عارضه یابی و نوسازی صنایع مختلف اعلام آمادگی نموده و آماده همکاری...

16 فروردین 1400

رئیس جمهور هندوراس به قاچاق کوکائین متهم شد

رئیس جمهوری هندوراس به دریافت رشوه از یک قاچاقچی عظیم مواد مخدر و قاچاق کوکائین به داخل ایالات متحده متهم شده است.

13 فروردین 1400

خضریان: بعد از برجام تقریبا هیچ عایدمان شد، مسائل مالی راهکار دارد خبرنگاران

نماینده تهران در مجلس گفت: برطرف تحریم زمانی راهبرد مناسب است که دشمن بداند که دیگر نمی تواند با ابزار تحریم به اقتصاد ما آسیب قابل توجه وارد کند و زندگی عادی و معیشت مردم را تحت تاثیر قرار دهد.

2 فروردین 1400

بودجه تا پیش از سرانجام سال در مجلس نهایی می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر قالیباف عصر امروز در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با اشاره به مسائل موجود در کشور گفت: قانون گذاری و نظارت جزو وظایف ماست و از طرفی به عنوان نمایندگان...

19 اسفند 1399

فدراسیون فوتبال علیه ویلموتس سند رو کرد

روزنامه خبرنگاران نوشت: فدراسیون فوتبال ایران با همکاری وزارت ورزش و همین طور معاونت حقوقی ریاست جمهوری در کوشش است تا به هر شکل ممکن رای صادره در پرونده ویلموتس را بشکند.

23 بهمن 1399

خبرنگاران بخشنامه ای در خصوص بلامانع بودن استفاده از مازوت صادر نشده است

تهران- خبرنگاران- معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه در واکنش به ادعای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر بخشنامه ناظر بر بلامانع بودن استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه ها از جانب دادستانی کل کشور، گفت: بخشنامه ای در این زمینه از سوی معاونت حقوق...

21 بهمن 1399

نگاهی به عملکرد یک هفته مجلس در برنامه آخر هفته خانه ملت

تهران (پانا) - برنامه خانه ملت عملکرد نمایندگان مجلس در این هفته را به تصویر می کشد.

21 بهمن 1399

هر بیماری تنفسی، میزان آسیب پذیری در آلودگی هوا افزایش می دهد، بین مرگ ناشی از کرونا و میزان آلاینده هوا ارتباط مستقیم وجود دارد

خبرگزاری خبرنگاران- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: جایی که بالاترین میزان آلودگی هوا را دارد، میزان ابتلا به کرونا بیشتر است.

20 بهمن 1399

توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس؛ بدهی فدراسیون فوتبال دامان پرسپولیس را هم گرفت!

خبرگزاری خبرنگاران- با اعلام عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، ساختمان باشگاه پرسپولیس هم در کنار ساختمان فدراسیون فوتبال در پرونده شستا توقیف شده است.

19 بهمن 1399

اولین همکاری دوحزبی در طول ریاست جمهوری ترامپ

خبرنگاران : برای لغو کامل وتوی ترامپ به رای دوسوم مجلس سنا احتیاج است و در صورت تحقق آن، لایحه بودجه دفاعی بدون موافقت رئیس جمهوری تصویب خواهد شد.

19 بهمن 1399

فردا، سرانجام مهلت ثبت نام آزمون دستیاری؛ نحوه احتساب نمره آزمون اعلام شد

تهران (پانا) - مهلت ثبت نام چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی فردا شنبه، 13 دی ماه انتها می پذیرد.

19 بهمن 1399

چه کسانی باید آورده مسکن مهر پردیس را تکمیل نمایند؟

به گزارش خبرنگاران، افزایش قیمت مسکن مهر شهر جدید پردیس که عموما متقاضیان غیرواقعی را شامل می گردد یک بار دیگر در فضای مجازی خبرساز شد. البته موضوع جدیدی وجود ندارد اما واقعیت این است که از یکم خردادماه امسال مقرر شد بخشی از هزینه های ساخت از متقاضیان...

19 بهمن 1399

2021؛ سال رکود کرونا، رونق اقتصاد تغییر سیاست ها و دیگر هیچ&hellip

به طور معمول زمانی که در آستانه سال نو میلادی قرار می گیریم، این سؤال در اذهان شکل می گیرد که سال آینده چه برای ما خواهد داشت؟ تحلیلگران و آینده پژوهان غربی در آستانه سال 2021 میلادی در رویارویی با این پرسش بیم ها و امید های زیادی را در حوزه های مختلف پیش...

18 بهمن 1399
تعداد: (55)