طراحی گرافیکی و چاپ

همدلی کتابخوانان برای نجات کتاب فروشان انگلیسی

پویشی برای نجات کتابفروشی ها در بریتانیا راه افتاده و در شبکه های اجتماعی راهکارهای خوبی هم برای این مهم ارائه شده است که سایت بوکسلر بعضی از آنها را معرفی می کند.

6 خرداد 1399

بخش های مختلف دانشگاه لرستان ضدعفونی شد

مدیریت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: خوابگاه ها، سلف سرویس، سرویس های بهداشتی، بخش های اداری و ستادی دانشگاه لرستان ضدعفونی شده است.

23 فروردین 1399

بازار کار باشد، تحصیلات تکمیلی به شکل اتوماتیک پایین می آید، دولت از افراد دارای نبوغ حمایت کند

رییس گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم در آستانه روز مهندس به چالش های رشته های فنی- مهندسی در کشور پرداخت و ضمن تأیید بالا بودن آمار بیکاری مهندسان در کشور، گفت: این اشتباه است که از جوان 25 ساله انتظار داشته باشیم شرکت باز کند و یک کسب و کار راه بیندازد....

19 فروردین 1399

نمایشگاه کاتالوگ نیست، طرح های جامع IT به زودی مطرح می گردد، آیت الهی: تخلفات ارزی قابل برگشت است

خبرنگاران: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست خبری الکامپ گفت: IT یکی از رویکردهای اصلی دولت یازدهم است و بر این اساس به زودی برنامه های جامع ملی را در این حوزه مطرح خواهیم کرد.

1 اسفند 1398

کتاب تصور ژئوپلتیک و گردشگری منتشر شد

کتاب تصور ژئوپلتیک و گردشگری با تأکید بر مناسبات ایران و مصر، توسط مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری چاپ و منتشر شد.

28 بهمن 1398

اهمیت آموزش در توسعه پایدار گردشگری

آموزش ابزاری کلیدی برای دست یابی به پایداری است. تفاوت مهم انواع جدید گردشگری (با اهداف پایداری) با گردشگری رایج و متداول، وارد کردن عنصر آموزش به فعالیت است. این بدین معنا نیست که برای پایدار بودن، ضروری است مراتب بالای دانشگاهی کسب گردد، بلکه کافیست...

20 بهمن 1398

3 کتاب محققان دانشگاه صنعتی ارومیه در انتشارات Elsevier منتشر شد

محققان دانشگاه صنعتی ارومیه پیروز به چاپ 3 کتاب در انتشارات معتبر Elsevier شدند.

30 دی 1398

تدوین تقویم رویدادهای فرهنگی برای کاخ گلستان

رئیس کاخ جهانی گلستان همزمان با رونمایی از 31 تصویر کمتر دیده شده از آلبوم خانه این کاخ جهانی، از تدوین تقویم رویدادهای فرهنگی با هدف نمایش بخش هایی از گنجینه کاخ گلستان اطلاع داد.

6 دی 1398