طراحی گرافیکی و چاپ

اون چیه که، اون کیه که سروده مصطفی رحماندوست بازنشر شد

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این کتاب مجموعه ای از چیستان های شیرین و خواندنی است که به زبان شعر برای بچه ها هفت سال به بالا (نوخوان) سروده شده است.

2 اسفند 1399

وزیر بهداشت: ویروس کرونا فعلا روبه چموشی می رود

وزیر بهداشت با بیان اینکه ویروس کرونا مطلقا قابل پیش بینی نیست، گفت: کرونا فعلا تمام شدنی نیست.

21 بهمن 1399

بزرگترین اشتباهات بهداشتی بعد از 30 سالگی

کم اهمیت جلوه دادن شرایط سلامت بعد از سن 30 سالگی می تواند خطر ابتلا به بسیاری از مسائل بهداشتی را از سنین 40 سالگی به بعد افزایش دهد.

21 بهمن 1399

مصرف ویپ به تشکیل مه مغزی منجر می گردد

بیتوته/ پژوهشگران آمریکایی در دو آنالیز جدید دریافتند که مصرف ویپ می تواند به تشکیل مه مغزی و مسائل حافظه منجر گردد.

21 بهمن 1399

دلار 2020 را صعودی تمام کرد

ارزش دلار مقابل بسیاری از ارز های جهانی افزایش یافت.

18 بهمن 1399

چگونه پولدار شویم؟! (پولدار شدن به کمک 5 روش اصولی)

پولدار شدن برای هرکسی معنا و مفهوم خاصی دارد اما به طور کلی رسیدن به ثروت از طریق پنج راه اصولی ممکن است و می توان با توجه به این نکات، آرام آرام به سمت ثروت حرکت کرد و زندگی اقتصادی مناسبی را رقم زد.

9 بهمن 1399

هدایتگری کمرنگ آیین نامه ارتقای اساتید ، ارزشیابی دانشجویان راه حل قطعی سنجش کیفیت تدریس نیست

اعتراض بسیاری از کارشناسان به آیین نامه ارتقای اساتید ما را بر آن داشت، تا به بررسی ایرادات ماده آموزشی این آیین نامه و چالش هایی که برای اساتید دانشگاهی ایجاد کرده است، بپردازیم.

9 دی 1399

بهترین تولید کننده فیلم بسته بندی Bopp و bopet و CPP کدام شرکت است ؟

اگر شما هم در زمینه چاپ و بسته بندی فعالیت کرده باشید یا آشنایی کمی با حوزه بسته بندی داشته باشید، حتما نام فیلم های بسته بندی به گوشتان خورده است.

21 آذر 1399

ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی بازسازی شده و به بهره برداری رسید

ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی هسته های فناور و شرکت های مستقر در آن، اهتمام ریاست محترم دانشگاه خوارزمی و مساعدت های اقتصادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی و قابل بهره برداری قرار گرفته است.

28 شهریور 1399

فراخوان دوفصلنامه علمی اندیش نامه شهر

فراخوان ارسال مقاله اولین شماره از دوفصلنامه علمی اندیش نامه شهر گروه شهرسازی دانشگاه هنر منتشر شد.

26 شهریور 1399

ترامپ: برادرزاده ام فرد آشفته ای است

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه و در پی افشاگری های برادرزاده اش علیه وی در پیامی توئیتری مری ترامپ را هدف حمله لفظی خود قرار داد.

21 شهریور 1399

سونوگرافی، همه چیز درباره این روش تشخیص پزشکی

خبرنگاران: امروزه روش های تشخیصی پزشکی آن قدر پیشرفت نموده اند که دیگر کمتر پزشکی از تشخیص بیماری ناتوان می ماند. یکی از قدیمی ترین و در عین حال مطمئن ترین این روش ها همان سونوگرافی است. سونوگرافی به عنوان یکی از اصلی ترین روش های تشخیصی در پزشکی شناخته...

5 شهریور 1399

خبرنگاران بچه ها چگونه فیلسوف می شوند؟

تهران-خبرنگاران- یافتن استعدادهای بچه ها یکی از مهم ترین دغدغه های پدر و مادرهای نسل جدید است، حالا اگر استعداد فرزند شما در استدلال و فلسفه باشد، چگونه باید به او آموزش بدهید؟

7 مرداد 1399

آواز جنگل بلوط به گوش نوجوانان می رسد

مرتضی حاتمی در گفت وگو با خبرنگاران،از سرانجام نگارش دو عنوان کتاب برای نوجوانان با موضوع و محور محیط زیست در ایام کرونا خبر داد و گفت: همیشه یکی از دغدغه های شخصی ام محیط زیست و راه های مراقبت از آن در جوامع مختلف بوده و همیشه در تلاش بودم که در زمانی...

4 مرداد 1399

قانون گرایی اولویت دولت است، پیگیری الزامات حقوقی اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگاران، الهام امین زاده در اولین نشست آنالیز نیازهای پژوهشی و آموزشی دستگاه های اجرایی با رویکرد حقوقی در دولت یازدهم اظهارداشت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری با تعامل با دیگر قوا و جلوگیری از موازی کاری می کوشد قوانین را باکمک اساتید دانشگاهی...

2 تیر 1399

(عکس) مهدوی کیا روی جلد مجله هامبورگ

ماهنامه باشگاه هامبورگ شماره آخر خود را به ستاره سابق فوتبال ایران اختصاص داد و عکس مهدی مهدوی کیا را در روی جلد منتشر کرد. در این ماهنامه گزارش مفصلی از مهدوی کیا به چاپ رسید که در قسمتی از آن آمده مهدی مهدوی کیا جوانان را تمرین می دهد و می داند راه پیشرفت...

27 خرداد 1399

همدلی کتابخوانان برای نجات کتاب فروشان انگلیسی

پویشی برای نجات کتابفروشی ها در بریتانیا راه افتاده و در شبکه های اجتماعی راهکارهای خوبی هم برای این مهم ارائه شده است که سایت بوکسلر بعضی از آنها را معرفی می کند.

6 خرداد 1399

بخش های مختلف دانشگاه لرستان ضدعفونی شد

مدیریت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: خوابگاه ها، سلف سرویس، سرویس های بهداشتی، بخش های اداری و ستادی دانشگاه لرستان ضدعفونی شده است.

23 فروردین 1399

بازار کار باشد، تحصیلات تکمیلی به شکل اتوماتیک پایین می آید، دولت از افراد دارای نبوغ حمایت کند

رییس گروه علوم مهندسی فرهنگستان علوم در آستانه روز مهندس به چالش های رشته های فنی- مهندسی در کشور پرداخت و ضمن تأیید بالا بودن آمار بیکاری مهندسان در کشور، گفت: این اشتباه است که از جوان 25 ساله انتظار داشته باشیم شرکت باز کند و یک کسب و کار راه بیندازد....

19 فروردین 1399

نمایشگاه کاتالوگ نیست، طرح های جامع IT به زودی مطرح می گردد، آیت الهی: تخلفات ارزی قابل برگشت است

خبرنگاران: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست خبری الکامپ گفت: IT یکی از رویکردهای اصلی دولت یازدهم است و بر این اساس به زودی برنامه های جامع ملی را در این حوزه مطرح خواهیم کرد.

1 اسفند 1398
تعداد: (24)