نرم افزار و اپلیکیشن

خرید استارتاپ خودرو خودران زوکس توسط آمازون

حدود یک دهه پیش بود که رویای ساخت خودرو خودران در ذهن بسیاری از علاقمندان به حوزه خودرو و تکنولوژی شکل گرفت. با این وجود رویای ساخت خودرو خودران تنها یک خواب کوتاه بود و بیشتر استارتاپ های فعال در این حوزه به ورطه شکست کشیده شدند.

20 مرداد 1399

شروع پروژه مرکز تاب آوری در دانشگاه صنعتی شریف، تاب آوری سیستم سلامت کشور سنجیده می گردد

رئیس دانشگاه صنعتی شریف از شروع پروژه مرکز تاب آوری در این دانشگاه اطلاع داد و گفت: پروژه مرکز تاب آوری به طور کل تاب آوری سیستم سلامت را آنالیز می نماید.

8 تیر 1399

دردسر ردیابی کرونا با اپلیکیشن در آلمان

در بحبوحه افزایش شیوع کرونا در سراسر دنیا، بعضی از کشورها با توسعه اپلیکیشن هایی، سفر این ویروس منحوس در سراسر کشور را ردیابی نموده و با کسب اطلاعات و داده های به دست آمده گسترش بیماری کووید 19 را تحت کنترل گرفتند. کشورهایی نظیر استرالیا، چین، سنگاپور،...

21 خرداد 1399

جشن نیمه شعبان به همت کانون مهدویت دانشگاه شیراز فردا، 21 فروردین برگزار می گردد

دبیر کانون مهدویت دانشگاه شیراز گفت: به مناسب گرامیداشت میلاد حضرت ولیعصر(عج) سال جاری جشن روز 15 شعبان فردا، 21 فروردین بصورت مجازی برگزار می گردد.

11 خرداد 1399

یکبار دیگر سقف برداشت از خودپردازها تغییر کرد

خبرنگاران: سقف برداشت از خودپردازها که مدتی پیش به 500 هزار تومان افزایش یافته بود، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به 200 هزار تومان کاهش یافته است.

2 فروردین 1399

مهم ترین گوشی هایی که در ماه جاری معرفی می شوند

مجله دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: همواره در اواخر تابستان، بسیاری از شرکت های سازنده از جدیدترین گوشی های مهم خود رونمایی می کنند و امسال هم از این قاعده مستثنا نیست. در حال حاضر در ماه سپتامبر به سر می بریم و تا حدود یک ماه آینده چندین گوشی هوشمند جذاب...

27 دی 1398

ترافیک خارجی اپراتورها از کجا آمد؟

روزهای گذشته و در غیاب اینترنت بین الملل، ترافیک وب سایت هایی که داخلی هستند اما در فهرست محاسبه ترافیک نیم بها ثبت نشده اند، طبق شرح اپراتورها به صورت اینترنت خارجی در نظر گرفته شده و برای کاربران محاسبه شده است.

24 دی 1398

نامزدهای The Game Awards 2019 معین شدند؛ کنترل و دث استرندینگ در صدر لیست

مراسم The Game Awards امسال قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر برگزار شود. به همین دلیل، نامزدهای The Game Awards 2019 در بخش های مختلف این رویداد تعیین شده اند. دو بازی دث استرندینگ (Death Stranding) و کنترل (Control) هر کدام با نامزد شدن به ترتیب در 9 و 8 بخش، توانسته اند بیشترین تعداد...

20 دی 1398

اپلیکیشن های بانکی از اپ استور گلکسی اس 10 حذف شد

دو بانک در انگلیس اپلیکیشن های خود را از اپ استور گوگل در موبایل های گلکسی اس 10 غیرفعال نموده اند. دلیل این امر اختلال در اسکنر اثر انگشت این موبایل است.

22 آذر 1398

مهمترین کار هایی که یک حسابدار باید هر ماه انجام دهد

تا 10 سال پیش استخدام حسابدار برای شرکت های کوچک و متوسط چندان باب نبود، اما به مرور زمان با رواج این دانش و معین شدن اهمیت آن اقبال به سمت آن بیشتر از همواره شد.

18 آذر 1398

تولد فرزند جذاب ترین مدل جهان، عکس

مدل لباس استرالیایی میراندا کِر فرزند دوم خود را از همسرش ایوان اشپیگل مؤسس نرم افزار اسنپ چت به دنیا آورد.

14 آذر 1398

یک نرم افزار ایرانی گواهی بین المللی کسب کرد

به گزارش خبرنگاران، نرم افزار ایرانی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) اولین نرم افزار ایرانی محسوب می گردد که پس از 7 سال پیروز شد گواهینامه بین المللی را از معتبرترین مرکز ارزیابی نرم افزار دریافت کند.

3 آذر 1398

راه میانبر هواوی برای دانلود سرویس های گوگل در میت30

به گزارش خبرنگاران به نقل از گیزمودو، شرکت هواوی به تازگی سری موبایل میت 30 را رونمایی نموده است. سخت افزار این دستگاه ها ارتقا یافته و دوربین های دستگاه ها خارق العاده هستند. از سوی دیگر نمایشگرهای عظیم و بدون لبه آنها توجه بسیاری از کاربران و کارشناسان...

5 آبان 1398