سریال و پخش خانگی

روایت دنیای درون در سریال سرباز

با این حال، شاید اگر به جای راوی، شخصیت های سریال خود در مقام روایت نریشن ها برآمده و البته این نریشن ها حجم کمتری از زمان سریال را به خود اختصاص می داد، ارتباط بهتر و کامل تری میان مخاطبان سریال با قصه و شخصیت های آن برقرار می شد.

21 تیر 1399

آموزش رجیستری گوشی مسافری

همانطور که میدانید با اجرای طرح رجیستری تلفن همراه کلیه افرادی که اقدام به وارد کردن گوشی به صورت مسافری و غیر مسافری مینمایند بایستی دستگاههای خود در سامانه همتا و سایت گمرک رجیستر نمایند. مراحل کلی کار به این صورت است که برای ثبت هر دستگاه کاربر احتیاج...

25 بهمن 1398

پخش سریال جدید شبکه دو از شب یلدا

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمد مهدی سلطانی و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان از شنبه (30 آذر ماه) جانشین حکایت های کمال می گردد.

16 بهمن 1398

شبنم قلی خانی به شام ایرانی پیوست

شبنم قلی خانی به سریال شام ایرانی به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب پیوست.

4 بهمن 1398

کیفر ساترلند از 24 و همبازی شدن با پدرش می گوید

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، ممکن است مدتی بگذرد تا کیفر ساترلند بتواند فیلم دیگری پیدا کند که بازی کردن در آن برایش جالب باشد. با توجه به اینکه ساترلند در سریال 24 محصول شبکه فاکس به نظر می رسید هیچ وقتی ندارد تا بتواند سرعت کارهایش را...

24 آبان 1398

تقابل موسیقی پاپ و ایرانی در سریال ستایش 3

تیتراژ ابتدایی سریال ستایش 3 را خواننده ای از موسیقی ایرانی خوانده و تیتراژ پایانی اش را خواننده ای از موسیقی پاپ خوانده است.

17 آبان 1398

من ایرانی ام به فیلمبرداری رسید

مستند انیمیشن من ایرانی ام از فراوریات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی علیرضا کاویان راد، وارد مرحله فراوری و فیلمبرداری شد.

14 آبان 1398