تئاتر

مستاجر را چه به کتاب و کتابخانه؟، کتاب قافیه را به نان و مسکن باخت

مهر نوشت: رشد نجومی قیمت مسکن چه خرید و فروش و چه اجاره اش، بدل به معضل و کابوسی مهم برای جوانان ایرانی شده است. مسکن مهم ترین کالای لازم است و نخستین حق انسان ها پس از برخورداری از حیات است.

16 تیر 1399

جعفر والی برای جراحی به کانادا می رود

جعفر والی کارگردان و بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر این روزها به خاطر گرفتگی عروق قلب بیمار است. او قرار است برای جراحی قلب به کشور کانادا سفر کند.

7 اردیبهشت 1399

سیروس همتی با دو کمدی به سینما می آید

بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان در گفتگو با خبرنگاران از اکران دو فیلم سینمایی خود که در آن ها نقش آفرینی کرده برای اوایل سال آینده خبر داد.

22 فروردین 1399

سومین جشنواره انگور ارومیه شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران، عضو و رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه سه شنبه شب در آیین شروع به کار این جشنواره با اشاره به اینکه کاشت و فراوری انگور در ارومیه و استان، ریشه در سنت های اصیل تاریخی این خطه دارد گفت: برگزاری جشنواره انگور...

15 فروردین 1399

اولین انجمن استانی دراماتراپی افتتاح شد

عضو اتحادیه جهانی دراماتراپی اظهار داشت که در قالب هفته جهانی این آموزشگاه، اولین انجمن استانی دراماتراپی در ایران در شهر اهواز افتتاح شد.

27 آذر 1398

غش کردن نیروهای نظامی حین رژه

وبسایت فرادید: نیروهای نظامی همیشه متحمل میزان زیادی استرس و اضطراب می شوند. به این موارد، چندین ساعت ایستادن در گرما، سکون و حمل اسلحه را نیز اضافه کنید. نتیجه چه خواهد شد؟ گاهی اوقات باید شاهد غش کردن شخص یا حتی اشخاص حاضر در تمرین شد.

25 آذر 1398