همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران مسابقه خلاصه نویسی کتاب در تبریز برگزار می شود

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مسابقه خلاصه نویسی کتاب برای نخستین بار با عنوان بهار همدلی در تبریز برگزار می شود.

4 خرداد 1399

چرا کرونا در کشورهای عربی قربانیان کمتری می گیرد؟

کشورهای عربی درگیر بحران یا جنگ هستند و بهای پایین نفت نیز به مسائل اقتصادی آنها افزوده است. آنها در یک نکته اما نسبت به اروپا برتری دارند؛ مقاومت در برابر بیماری کرونا که شاید به خاطر ترکیب جوان جمعیت این کشورها باشد.

27 اردیبهشت 1399

هشدار ژنرال یونانی به ناتو درباره قریب الوقوع بودن درگیری با ترکیه

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یونان در رایزنی با مقامات ارشد ناتو نسبت به درگیری محتمل کشورش با ترکیه و پیامدهای آن هشدار داد.

23 اردیبهشت 1399

کلیولند در رده چهارم کنفرانس شرق ایستاد

به گزارش خبرنگاران، کلویلند کاوالیرز که با وجود برخورداری از مثلث لبرون جیمز، کوین لاو و کایری اروینگ تا هفته های میانی این فصل از رقابتهای بسکتبال حرفه ای NBA نتایج خوبی را کسب نکرده بود حالا خود را به رده چهارم جدول رده بندی کنفرانس شرق رسانده است.

17 اردیبهشت 1399

رویداد اکسیر ویترینی برای معرفی اختراعات ، فراخوان شرکت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران منتشر شد

اکسیر عنوان رویدادی است که توسط کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد تا جهت با برگزاری نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران زمینه نمایش و معرفی اختراعات برگزیده فراهم گردد.

22 فروردین 1399

مورفی: سیاست ترامپ در قبال ایران کاملا فاجعه بار بوده است، ایران قدرتمندتر از گذشته شده است

سناتور مورفی با دفاع از دیدار خود با وزیر امور خارجه ایران، گفت که مذاکره نکردن دولت ترامپ با ایرانی ها خطرناک است.

20 فروردین 1399

خبرنگاران کری: ترامپ دروغگو است

تهران- خبرنگاران- جان کری وزیر اسبق امور خارجه آمریکا در پاسخ به اتهامات دونالد ترامپ در خصوص نقض قانون لوگان، رییس جمهوری کشورش را به دروغگویی متهم نموده است.

17 فروردین 1399

آمادگی آموزش وپرورش برای اسکان 12 میلیون نفر روز در تعطیلات نوروز

مدیرکل تعاون و پشتیبانی ازآمادگی آموزش و پرورش برای اسکان 12 میلیون نفر روز در تعطیلات نوروز 99 و با حضور 24 هزار عوامل اجرایی در تعداد 705 پایگاه پذیرش در سراسر کشور اطلاع داد.

15 فروردین 1399

سهم 25 درصدی استان تهران در صادرات محصولات غیرنفتی

به گزارش خبرنگاران، روز دوشنبه سید حسین هاشمی در نشست فرصت های توسعه مالی و جذب سرمایه استان تهران با اشاره به فرصت به دست آمده برای توسعه روابط مالی با کشورهای مختلف گفت: مذاکرات هسته ای فرصت مناسبی را برای همکاری و سرمایه گذاری مشترک در بازارهای ایران...

12 فروردین 1399

موافقت شورای امنیت سازمان ملل با برقراری آتش بس دائمی در لیبی

شورای امنیت سازمان ملل در نشست چهارشنبه شب خود درباره بحران لیبی، با طرح برقراری آتش بس دائمی در این کشور موافقت کرد.

8 فروردین 1399

بازدید مدیرکل هماهنگی امور استان ها از غرفه ایلام در نمایشگاه تهران

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از غرفه استان ایلام در نمایشگاه تهران بازدید کرد.

7 فروردین 1399

هماهنگی برای اختصاص وام برای خرید فرش دستباف

رئیس مرکز ملی فرش ایران از هماهنگی برای اختصاص وام خرید فرش دستباف اطلاع داد و گفت: ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان و خریداران فرش دستباف در دستور کار واقع شده است.

2 فروردین 1399

انگلیس باز هم ادعاها علیه ایران را تکرار کرد

وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه در کوشش برای کاستن از نقدها علیه کشورش مبنی بر پیروی کورکورانه از آمریکا در موضع گیری علیه ایران در ماجرای حمله به نفت کش ها در دریای عمان گفته که بر اساس ارزیابی های اطلاعاتی خودش این ادعا را مطرح نموده است.

20 اسفند 1398

نمایشگاه کاتالوگ نیست، طرح های جامع IT به زودی مطرح می گردد، آیت الهی: تخلفات ارزی قابل برگشت است

خبرنگاران: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست خبری الکامپ گفت: IT یکی از رویکردهای اصلی دولت یازدهم است و بر این اساس به زودی برنامه های جامع ملی را در این حوزه مطرح خواهیم کرد.

1 اسفند 1398

تحقق اقتصاد مقاومتی با گسترش گردشگری، شاهرود مهد عرفان شرق

به گزارش خبرنگاران، کاظم جلالی پیش از ظهر پنج شنبه و در آئین افتتاحیه همایش ملی توسعه گردشگری شهرستان شاهرود، بابیان اینکه در مسئله هسته ای دشمنان با تحریم مالی کشور را تحت فشار قراردادند، اعلام نمود: باهدف قرار دادن نفت، کشور با مسائل زیادی روبرو شد...

29 بهمن 1398

گردشگری ایران، نیازمند حمایت دولت برای مقابله با تبلیغات منفی جهانی

پس از سقوط هواپیمایی اوکراین در آسمان تهران، صنعت گردشگری ایران متأثر از اتفاقات سیاسی و شدت دریافت تبلیغات منفی علیه ایران، دچار آسیب شد. لغو تورهای گردشگران خارجی، اولین واکنش به این رویداد بود. تاجایی که به گفته رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت...

22 بهمن 1398

اهمیت آموزش در توسعه پایدار گردشگری

آموزش ابزاری کلیدی برای دست یابی به پایداری است. تفاوت مهم انواع جدید گردشگری (با اهداف پایداری) با گردشگری رایج و متداول، وارد کردن عنصر آموزش به فعالیت است. این بدین معنا نیست که برای پایدار بودن، ضروری است مراتب بالای دانشگاهی کسب گردد، بلکه کافیست...

20 بهمن 1398

توماس لامل: کوهنوردان ایرانی زنده نیستند

توماس لامل آلمانی، کوهنورد و جستجوگر مشهور کوهستان که برای پیدا کردن کوهنوردان مفقود شده ایرانی (آیدین بزرگی، پویا کیوان و مجتبی جراحی) در قله برودپیک پاکستان چند روزی را مشغول کار بود و با بالگرد به عکس برداری از منطقه مورد نظر پرداخته بود آخرین نظر...

5 بهمن 1398

گشایش نمایشگاه شب یلدا در بندرعباس

خبرنگاران/هرمزگان معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس گشایش یافت.

4 بهمن 1398

شرایط اختلاس و ارتشاء در شهرداری ها ، جعل شدت گرفته

در شهردای های کشور ارتشاء بیش از اختلاس است. در دو سال اخیر بحث جعل هم خیلی شدت گرفته است. اخیرا در یکی از شهرداری مراکز یکی از استان ها حدود 25 نفر دستگیر شدند .

1 بهمن 1398
تعداد: (35)