ذوالفقارنسب: برخی افراد با وعده درآمدزایی به پرسپولیس آمدند اما در عمل آورده ای ندارند، آنها از روبه رو شدن با پیشکسوتان واهمه دارند

به گزارش مجله بابلسر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به انتقاد از مدیران این باشگاه پرداخت و مدعی شد که آنها از روبه رو شدن با پیشکسوتان واهمه دارند.

ذوالفقارنسب: برخی افراد با وعده درآمدزایی به پرسپولیس آمدند اما در عمل آورده ای ندارند، آنها از روبه رو شدن با پیشکسوتان واهمه دارند

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد بلاتکلیفی این روزهای باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک تیم با پیشینه قوی است که در سطح بالایی بازی می کند، اما عملکرد فعلی این باشگاه باورنکردنی است. در حال حاضر به خاطر شیوع بیماری کرونا خیلی از جاها از جمله مدارس تعطیل است، اما آموزش و پرورش از این فرصت استفاده کرده و در حال رسیدگی به مدارس و کلاس هاست و با رنگ زدن و اضافه کردن امکانات در تلاشند تا شرایط بهتری را برای دانش آموزان فراهم کنند، اما باشگاهی با میلیون ها هوادار مثل پرسپولیس هیچ اقدامی برای حل مسائلش نکرده است و تکلیف هیچ چیز در این باشگاه معین نیست.

وی افزود: این بلاتکلیفی مدیریتی در باشگاه پرسپولیس است که باعث شده هواداران ندانند چه آینده ای در انتظار تیم شان است. برخی خبرنگاران که با من صحبت می کنند اعتقادشان این است که مسئولان فعلی این باشگاه مقابل سؤالات اصحاب رسانه خیلی ارباب گونه عمل می کنند و پاسخ مناسبی نمی دهند. در هر صورت شرایط باشگاه پرسپولیس که در بلاتکلیفی کامل به سر می برد، خوب نیست. من از مسئولان وزارت ورزش و شخص وزیر ورزش می خواهم خیلی زود در مورد باشگاه پرسپولیس تصمیم لازم را بگیرند تا ساختار مناسبی در این باشگاه که در حال حاضر هیچ چیز سر جایش نیست، شکل بگیرد.

کارشناس فوتبال کشورمان با انتقاد از شیوه ای که باعث شده هیچ توجهی به پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نشود، یادآور شد: به هرحال اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس در هر دوره ای به پیشکسوتان که شناسنامه باشگاه هستند، توجهی نمی کنند نشان دهنده شخصیت مدیریتی آنهاست و نشان می دهد وجاهت لازم را برای پستی که در آن قرار گرفته اند، ندارند. آنها می دانند که اطلاعاتی از فوتبال ندارند و به همین خاطر با پیشکسوتان پرسپولیس که هر یک در سطح بین المللی افتخارآفرین بوده و به جاهای مختلف نقاط دنیا سفر کرده و به نوعی دنیا دیده هستند، نمی توانند روبه رو شوند. طبیعی است که پیشکسوتان از آنها سؤالات تخصصی می پرسند و آنها نمی توانند پیشکسوتان را بابت ابهامات قانع کنند. چه مدیران فعلی و چه خیلی از مدیرانی که قبلاً در پرسپولیس بوده اند از دیدار با پیشکسوتان طفره رفته اند، چون می دانند نمی توانند به سؤالات فراوان آنها پاسخ دهند.

ذوالفقارنسب در این باره یادآور شد: دیدید بعد از درگذشت مرحوم جعفر کاشانی و استعفای محمدحسن انصاری فرد دیگر هیچ توجهی به پیشکسوتان پرسپولیس نشده است و اصلاً به سمت آنها نیامده اند. به نظر می رسد آنها از برخورد با پیشکسوتان واهمه دارند.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظرش مدیرعامل آینده پرسپولیس باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند مسائل عمده این باشگاه را حل نماید، خاطرنشان کرد: خیلی از افرادی که در این باشگاه بودند و هم اکنون هم هستند بدون شناخت و پیشینه فوتبالی به این باشگاه آمده اند. آنها با وعده درآمدزایی به باشگاه پرسپولیس می آیند، اما تا الان آورده مالی برای این باشگاه نداشته اند. شعارهایی که می دهند هم حتی عملی نمی شود و این مسئله باعث می شود در فضای ورزشی و رسانه ای بدبینی برای آنها به وجود بیاید. مدیرانی که قرار است به پرسپولیس بیایند باید وعده هایی بدهند که قابل اجرایی شدن است.

وی در سرانجام با انتقاد از بی توجهی به نظرات پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من فردی برای مدیریت این باشگاه باید انتخاب شود که توانمندی و وجاهت داشته باشد ضمن اینکه یک کارگروه خوب هم در کنارش باشد. مدیرعامل آینده پرسپولیس باید در حوزه ورزش آشنا و مسلط باشد. این مسائل مهمترین اصول برای مدیریت در سطح باشگاهی چون پرسپولیس هستند. این باشگاه باید خودش توانایی درآمدزایی داشته باشد. می دانیم که بدهی های زیادی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد و هر مدیری که می آید وارث بدهی های مدیر قبلی می شود. هر مدیری که می آید باید یک برنامه خوب برای درآمدزایی داشته و در کنار آن ارتباط خوبی هم با پیشکسوتان داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 576

به "ذوالفقارنسب: برخی افراد با وعده درآمدزایی به پرسپولیس آمدند اما در عمل آورده ای ندارند، آنها از روبه رو شدن با پیشکسوتان واهمه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: برخی افراد با وعده درآمدزایی به پرسپولیس آمدند اما در عمل آورده ای ندارند، آنها از روبه رو شدن با پیشکسوتان واهمه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید