لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان قهرمان شد، جام باز هم به ارومیه نرفت

به گزارش مجله بابلسر، تیم والیبال فولاد سیرجان با پیروزی مقابل شهرداری ارومیه به عنوان قهرمانی لیگ برتر فصل 99 رسید.

لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان قهرمان شد، جام باز هم به ارومیه نرفت

به گزارش خبرنگاران، تیم فولاد سیرجان با پیروزی 3 بر یک در بازی سوم فینال مقابل شهرداری ارومیه، قهرمان لیگ برتر والیبال فصل 99 شد. بازی سوم فینال لیگ برتر والیبال بین دو تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان در اوج حساسیت آغاز شد. تقاضای ویدیو چک در امتیاز 2 بر یک توسط پیمان اکبری، سرمربی ارومیه نشان می داد که در مهم ترین بازی لیگ، یک امتیاز چقدر اهمیت دارد.

او پیش از آغاز بازی به بازیکنان ذخیره تیمش متذکر شد که هر لحظه برای ورود به زمین آماده باشند. وقت استراحت فنی در امتیاز 8 بر 5 به سود سیرجان رقم خورد. شهرداری ارومیه با بیشتر شدن اختلاف امتیازات، تقاضای وقت استراحت کرد و نتیجه هم گرفت. قرمزپوشان در حالی که 12 بر 8 عقب بودند، 16 بر 15 از سیرجان پیش افتاد. رجحان ارومیه ادامه پیدا کرد تا این بار، در امتیاز 22 بر 20 به سود شهرداری، رضا تندروان، سرمربی فولاد سیرجان تقاضای وقت استراحت کرد. ثبت امتیاز 23 بر 22 به سود سیرجان، بازیکنان را مجددا نزد مربیان فرستاد. ست نخست با نتیجه 25 بر 23 به سود سیرجان به خاتمه رسید.

ارومیه، ست دوم را با حملات موثرتر، بهتر از حریف سیرجانی آغاز کرد و 8 بر 4 و سپس 16 بر 13 از حریف پیش افتاد. مشاجره لفظی نسبتاً شدید بین بازیکنان و سرمربیان دو تیم برای دقایقی بازی را متوقف کرد. ارومیه و سیرجان تا امتیاز 28 پابه پای هم امتیاز گرفتند تا اینکه سرویس بدون بازگشت صابر کاظمی، نتیجه ست دوم را هم به سود سیرجان 30 بر 28 رقم زد.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت در ابتدای ست سوم وارد سالن فدراسیون والیبال شدند. امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر سیرجان نیز یکی از حاضران در سالن بود.

بازی در ست سوم با رجحان سیرجان آغاز شد ولی شاگردان پیمان اکبری، امتیازات از دست رفته را جبران کردند و نتیجه 19 بر 19 مساوی شد. دریافت های بهتر بازیکنان ارومیه و دفاع روی تور این تیم، نتیجه ست سوم را 25 بر 21 به سود شهرداری رقم زد.

در ست چهارم هم تقابل دو تیم، پایاپای پیش می رفت ولی روحیه و امیدواری بیشتر بازیکنان سیرجان، رجحان 2 امتیازی در پوئن 20 برای این تیم به دنبال داشت. سیرجانی ها در ست چهارم هم 25 بر 21 برنده شدند تا در نهایت 3 بر یک پیروز بازی و قهرمان لیگ شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1355

به "لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان قهرمان شد، جام باز هم به ارومیه نرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان قهرمان شد، جام باز هم به ارومیه نرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید