در گفت وگو با فارس ، محقق آمریکایی: ظاهرا آمریکا قبلا برای شرایط کرونا برنامه ریزی کرده است

به گزارش مجله بابلسر، محقق مرکز گلوبال ریسرچ در مصاحبه با فارس عنوان نمود که ساختار بین المللی در دوران پسا کرونا بدتر خواهد شد و بحران کنونی را نیروهای سیاه آمریکا برنامه ریزی کرده اند.

در گفت وگو با فارس ، محقق آمریکایی: ظاهرا آمریکا قبلا برای شرایط کرونا برنامه ریزی کرده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، استفان لندمن، محقق مرکز گلوبال ریسرچ می گوید که ساختار بین المللی بعد از شیوع کرونا تغییر خواهد کرد.

لندمن، ساکن شیکاگو، در مصاحبه با خبرنگاران گفت، پیش بینی می کند، ساختار [سیاسی] بین المللی در دوران پساکرونا تغییر خواهد کرد و این ساختار به بدترین شکل خود تبدیل خواهد شد.

لندمن در ادامه درباره احتمال اینکه ویروس کرونا را آمریکا تولید کرده گفت: من گمان می کنم که نیرو های سیاه آمریکا برای این اتفاقاتی که هم اکنون در حال رخ دادن هستند، برنامه ریزی کرده بوده اند.

لندمن همچنین درباره سیاست های جهانی آمریکا به خصوص سیاست های مربوط به حقوق بشر گفت: سیاست دیرینه آمریکا، گسترش قدرت جهانی و غیرقابل چالش خود است. آمریکا همچنین در حال انتقال ثروت از مردم عادی به افراد دارای امتیاز ویژه است. این کشور همچنین حقوق بشر و حقوق مدنی را در جهان از بین می برد.

با افزایش شمار مبتلایان ویروس کرونا در آمریکا به 560433 نفر و تعداد جان باختگان به 22115 تن، رسانه های این کشور درباره شرایط زندان ها و همچنین اوضاع بحرانی نیویورک هشدار داده اند.

طبق آخرین گزارش ها، با افزایش حداقل 5695 نفری ابتلا به ویروس کرونا در شهر نیویورک طی روز یکشنبه (دیروز)، تعداد مبتلایان در این شهر بحران زده به بیش از 104000 تن و تعداد تلفات به حداقل 6182 نفر افزایش یافت.

رسانه های آمریکا بامداد امروز خبر دادند، با موافقت دونالد ترامپ برای اعلام شرایط فاجعه عظیم در ایالت وایومینگ به دلیل بحران ناشی از شیوع بیماری کووید-19، تمامی 50 ایالت این کشور برای نخستین بار در تاریخ در این شرایط بحرانی قرار گرفته اند.

ترامپ ظرف 22 روز گذشته در تمامی 50 ایالت آمریکا شرایط اضطراری اعلام کرده است. اعلام شرایط فاجعه در آخرین ایالت در همان روزی رخ داد که آمریکا در آمار جان باختگان کرونا از ایتالیا پیشی گرفته و در صدر جدول جای گرفت.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 570

به "در گفت وگو با فارس ، محقق آمریکایی: ظاهرا آمریکا قبلا برای شرایط کرونا برنامه ریزی کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در گفت وگو با فارس ، محقق آمریکایی: ظاهرا آمریکا قبلا برای شرایط کرونا برنامه ریزی کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید