موسیقی

شرایط تحصیل در نوا اسکوشیا

تحصیل در نوا اسکوشیابا اقامت در این استان می توانید، فرهنگ و تاریخ یکی از زیباترین مناطق کانادا را در حین تحصیل در یک دانشگاه یا کالج با کیفیت بالا تجربه کنید.

2 مرداد 1399

مستاجر را چه به کتاب و کتابخانه؟، کتاب قافیه را به نان و مسکن باخت

مهر نوشت: رشد نجومی قیمت مسکن چه خرید و فروش و چه اجاره اش، بدل به معضل و کابوسی مهم برای جوانان ایرانی شده است. مسکن مهم ترین کالای لازم است و نخستین حق انسان ها پس از برخورداری از حیات است.

16 تیر 1399

لیگ NBA، شکست لیکرز در خانه، پیروزی بروکلین با درخشش اروینگ

تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در نخستین بازی خود پس از کشته شدن اسطوره این باشگاه مقابل پورتلند بازنده شد.

7 اسفند 1398

نامزدهای The Game Awards 2019 معین شدند؛ کنترل و دث استرندینگ در صدر لیست

مراسم The Game Awards امسال قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر برگزار شود. به همین دلیل، نامزدهای The Game Awards 2019 در بخش های مختلف این رویداد تعیین شده اند. دو بازی دث استرندینگ (Death Stranding) و کنترل (Control) هر کدام با نامزد شدن به ترتیب در 9 و 8 بخش، توانسته اند بیشترین تعداد...

20 دی 1398

غش کردن نیروهای نظامی حین رژه

وبسایت فرادید: نیروهای نظامی همیشه متحمل میزان زیادی استرس و اضطراب می شوند. به این موارد، چندین ساعت ایستادن در گرما، سکون و حمل اسلحه را نیز اضافه کنید. نتیجه چه خواهد شد؟ گاهی اوقات باید شاهد غش کردن شخص یا حتی اشخاص حاضر در تمرین شد.

25 آذر 1398

رحیم شهریاری نیمه شهریور در تهران کنسرت می دهد

به گزارش خبرنگاران، رحیم شهریاری خواننده موسیقی پاپ آذربایجانی نیمه شهریورماه سال 97 تازه ترین کنسرت خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می نماید. وی این بار با بخشی ویژه شامل اجرای حرکات آیینی منطقه آذربایجان آثار خود را به مخاطبان ارایه...

20 آذر 1398

100 اثر به جشنواره داستان کوتاه نارنج ارسال شد

مدیر اجرایی دوسالانه داستان کوتاه نارنج در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان این مطلب، گفت: با گذشت 15 روز از انتشار فراخوان پنجمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج، 100 داستان از سوی 65 نویسنده به دبیرخانه این دوسالانه ارسال شده است.

21 آبان 1398

تقابل موسیقی پاپ و ایرانی در سریال ستایش 3

تیتراژ ابتدایی سریال ستایش 3 را خواننده ای از موسیقی ایرانی خوانده و تیتراژ پایانی اش را خواننده ای از موسیقی پاپ خوانده است.

17 آبان 1398

شوستاکوویچ به روایت نادر مشایخی

رویدادهای موسیقایی مکتب تهران که پیشتر در آن ها آثاری از موتزارت، واگنر و الوین لوسیر مورد بررسی قرار گرفته بودند، این بار به تحلیل آثار دمیتری شوستاکوویچ پرداخته است که جلسه اول آن با حضور نادر مشایخی برگزار گشت. جلسه دوم این رویداد هم با عنوان گام...

15 آبان 1398

من ایرانی ام به فیلمبرداری رسید

مستند انیمیشن من ایرانی ام از فراوریات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی علیرضا کاویان راد، وارد مرحله فراوری و فیلمبرداری شد.

14 آبان 1398

هوآوی با گوشی های خلاقانه سری Huawei Mate 30 معنایی دوباره به گوشی های هوشمند می بخشد

این گوشی خاص از تراشه پرچمدار Kirin 990 5G، دوربین چهارگانه از نوع SuperSensing Cine Camera و طراحی دایره ای بهره می برد.

5 آبان 1398