کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده برگزار می گردد

به گزارش مجله بابلسر، تهران (پانا) - کنفرانس بین المللی علم سیاست، مطالعات زنان و آینده همزمان با میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) از سوی کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می گردد.

کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده برگزار می گردد

سیمین حاجی پور ساردویی، دبیر علمی این کنفرانس بین المللی، با بیان این خبر گفت: این کنفرانس در روز 16 بهمن، همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز گرامی داشت مقام زن، از سوی کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می گردد.

وی در ادامه با اشاره شرایط رو به بهبود بیماری کووید 19 اضافه نمود: با توجه به کاهش آمار مبتلایان و تغییر شرایط، این کنفرانس به دو صورت حقیقی، با تعداد محدود و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، و مجازی برگزار می گردد.

حاجی پور درباره محورهای این کنفرانس بین المللی گفت: کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده در هشت محور برگزار می گردد. این هشت محور عبارتند از حقوق زنان، فرصت های زنان، مشارکت زنان، زنان و مدیریت کرونا، مسایل دختران جوان، رشته مطالعات زنان و مباحث نظری، روش شناسی مطالعات زنان و زنان و توسعه شهری.

وی در ادامه اظهار داشت: در این کنفرانس اساتید ایرانی از دانشگاه های مختلف در کنار اساتیدی از فنلاند، سوئد، انگلیس و آمریکا به ارائه نظرات و بحث ها خواهند پرداخت.

سیمین حاجی پور، با ابراز امیدواری برای حضور حداکثری افراد، اعم از زنان و مردان، برای آنالیز علمی مسایل و مطالبات زنان کشور، به برنامه های مختلف این کنفرانس اشاره نمود و گفت: پنل های مختلفی برای این کنفرانس طراحی شده است که برنامه زمان بندی و پوستر سخنرانان به همراه لینک مجازی کنفرانس متعاقبا اعلام خواهد شد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی علم سیاست، مطالعات زنان و آینده در انتها گفت: به افرادی که برای کنفرانس چکیده یا مقاله ارسال نموده اند، سخنرانان و همچنین شرکت کنندگان در کنفرانس گواهی های معتبر اعطا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1284

به "کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید