کارشناس ایتالیایی: ویروسی مشکوک به کرونا خاتمه سال 2019 در شمال ایتالیا مشاهده شد

به گزارش مجله بابلسر، یک متخصص ایتالیایی گفته است در ماه های نوامبر و دسامبر سال گذشته یک ویروس نامعلوم در شمال ایتالیا مشاهده شد که ممکن است همان کروناویروس بوده باشد.

کارشناس ایتالیایی: ویروسی مشکوک به کرونا خاتمه سال 2019 در شمال ایتالیا مشاهده شد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزار گروه بین الملل مجله بابلسر به نقل از رادیو بین المللی چین، چندی پیش، یک پزشک متخصص ایتالیایی به نام جوزپه رموتزی، در گفت و گو با رسانه های آمریکایی گفت که در ماه های نوامبر و دسامبر سال گذشته یک ویروس نامعلوم در شمال ایتالیا مشاهده شد که ممکن است همان کروناویروس بوده باشد.

ریموتزی، رئیس یکی از مشهورترین مؤسسات تحقیقات دارویی در ایتالیا و سراسر اروپا به نام ماریو نگری است. رادیوی ان پی آر آمریکا در ماه مارس گفت وگویی از او را در پایگاه اینترنتی خود منتشر کرد که در آن ریموتزی در پاسخ به پرسش درباره علت ضعف ایتالیا در برابر شیوع کرونا این سخنان را بیان نموده است.

مجری برنامه از ریموتزی می پرسد: این پرسش مطرح است که چرا از 21 فوریه و با شیوع کرونا در ایتالیا، این کشور ناگهان تسلیم این بیماری شد

ریموتزی در پاسخ می گوید: آخرین گزارش های پزشکان ایتالیایی نشان می دهد که آنان در ماه های نوامبر و دسامبر سال گذشته با یک نوع عجیب از ویروس کرونا روبه رو شدند که تعداد زیادی از سالخوردگان را مبتلا نموده بود. این موضوع نشان می دهد که پیش از شیوع ویروس کرونای جدید در چین، آن ویروس عجیب در منطقه لومباردیا در شمال ایتالیا شیوع پیدا نموده بود.

ریموتزی 11 مارس مقاله ای را در مجله پزشکی معروف لانس منتشر کرد. وی در این مقاله پیش بینی نموده است که از روز 11 مارس و ظرف مدت 4 هفته حدود 40 هزار نفر از مردم ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا خواهند شد و این کشور به 4000 تخت آی سی یو دیگر احتیاج دارد.

سرعت شیوع ویروس کرونای جدید بیش از پیش بینی های قبلی است. بیش از 50 هزار نفر در ایتالیا تا به امروز به این ویروس مبتلا شده و بیش از 4 هزار نفر نیز جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 512

به "کارشناس ایتالیایی: ویروسی مشکوک به کرونا خاتمه سال 2019 در شمال ایتالیا مشاهده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناس ایتالیایی: ویروسی مشکوک به کرونا خاتمه سال 2019 در شمال ایتالیا مشاهده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید