همراه اول حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور در مسابقات جهانی 2022

به گزارش مجله بابلسر، همراه اول به عنوان حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور، زمینه رقابت برابر برای بازیکنان ایرانی را با تکیه بر فناوری نسل پنجم خود فراهم آورد.

همراه اول حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور در مسابقات جهانی 2022

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین و بالاترین نرخ مشترکان اینترنت پرسرعت و زیرساخت های پهن باند در کشور، حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور در بازی های جهانی ترکیه 2022 شد.

اعضای تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور 16 و 17 مهر 1401 بر روی شبکه پرسرعت، ضمن دسترسی به سیستم های رایانه ای حرفه ای تدارک دیده شده برای بازی های گروهی (ایران، عربستان، امارات و پاکستان)، از ظرفیت لینک ارتباطی مبتنی بر شبکه نسل پنجم همراه اول (5G) نیز برای انجام بازی Dota2 بهره مند شدند.

در این بازی دو تیم پنج نفره از بازیکنان در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و بازیکنان تیم ملی ایران توانستند با انتخاب یکی از 115 کاراکتر موجود در سه بخش قدرت، سرعت و هوش، طی این دو روز رقابت های گروهی، پیروز میدان شوند.

در مجموع 67 کشور در این دوره از رقابت های جهانی شرکت نموده اند که در نهایت 16 تیم برتر راهی رقابت های ترکیه خواهند شد که رقابت های نهایی در بازه زمانی 20 تا 25 آذر ماه در کشور میزبان به شکل حضوری برگزار خواهد شد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور با توجه به پیشگامی در زمینه مطالعات، توسعه و طراحی شبکه نسل پنجم و در اختیار داشتن رکورد سرعت اینترنت ایران، از معدود گزینه های پیش روی تیم ملی ورزش های الکترونیک ایران بود تا با استفاده از لینک پرظرفیت این اپراتور شرایط نسبتا برابری را برای تیم ملی کشورمان با سایر رقبای جهانی فراهم آورد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور همزمان با راه اندازی شبکه G5 تجاری خود در سال 1399، به نمایش یوزکیسی در حوزه گیمینگ و ظرفیت های موجود در این عرصه و پتانسیل راهبری نسل پنجم در این ورتیکال پرداخت و اکنون با استقبال اعضای تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور که به اذعان خودشان توانستند در شرایط رقابتی برابر با سایر رقبای جهانی از منظر کیفیت و پینگ، مسابقه دهند، گامی به سمت توسعه برای سایر نیازهای کشور بر می دارد.

خروجی این دوره از رقابت ها، نشان می دهد که با استفاده از ظرفیت های تکنولوژیک می توان بر چالش های پیشین فائق آمد و در حوزه گیمینگ از سد تیم های قدرتمندی چون عربستان سعودی گذر کرد.

لازم به ذکر است ورزش الکترونیک یا همان E-Sports سال هاست که در رده ورزش های جهانی دسته بندی می گردد و همچون تیم های ملی ورزش ها، مسابقات و مدال برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1999

به "همراه اول حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور در مسابقات جهانی 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول حامی تیم ملی ورزش های الکترونیک کشور در مسابقات جهانی 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید