هزینه پیامک بانک های خصوصی زیاد شد

به گزارش مجله بابلسر، دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک های خصوصی به 20 هزار تومان خبر داد.

هزینه پیامک بانک های خصوصی زیاد شد

به گزارش ایسنا، محمدرضا جمشیدی اظهار کرد: طبق آخرین مصوبه شورای عالی کانون بانک های خصوصی هزینه سرویس پیامکی بانک های خصوصی برای هر حساب بانکی متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی به ترتیب به 20 و 100 هزار تومان افزایش پیدا کرد که بانک ها ملزم به دریافت این مبلغ هستند و باید آن را در دو یا یک نوبت به شرط اطلاع به مشتری و اعلام رضایت او دریافت کنند که تنها در صورت رضایت مشتری حق کسر این هزینه از حساب مشتری را دارند.

وی با بیان اینکه برخی بانک ها همچنان در حال دریافت کارمزد پیامک به روال سابق هستند، اضافه کرد: بانک های دولتی در توافق بانک های خصوصی مبنی بر افزایش هزینه سرویس پیامکی شرکت نکردند و اعلام کردند که اکنون موقعیت مناسبی برای این امر نیست، اما بانک های خصوصی این افزایش را قبول کردند و این افزایش کارمزد در این بانک ها قابل اجراست.

دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ادامه داد: بانک شهر پیش از این هزینه سرویس پیامکی خود را به 30 هزار تومان افزایش داده بود که معلوم نیست پس از این مصوبه، 30 هزار تومان را به 20 هزار تومان می رساند یا خیر و یا اینکه 30 هزار تومان را برای اشخاص حقوقی به 100 هزار تومان می رساند یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1751

به "هزینه پیامک بانک های خصوصی زیاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه پیامک بانک های خصوصی زیاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید