اخبار اقتصادی

7 نکته مهم که برای انتخاب پوشک کودکتان باید بدانید

بسیاری از والدین پول زیادی برای خرید پوشک بچه خرج می نمایند، اما در نهایت انتخاب خوبی ندارند. در نتیجه نوزادان آن ها به تحریک های پوستی دچار می شوند و رفتاری ناآرام و عصبانی از خود بروز می دهند. نوزادان توانایی انتقال واضح احساسات خود را ندارند و این والدین...

1 مرداد 1400

رمضانی: کتاب های قطور درسی فرصت مطالعه کتاب های غیردرسی را گرفته است

تهران (پانا) - مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در رادیو گفت وگو با بیان اینکه کتاب های غیردرسی در مدارس جایی ندارد گفت کتاب های قطور درسی فرصت را برای مطالعه کتاب های غیر درسی از بین برده است.

31 تیر 1400

هزینه پیامک بانک های دولتی افزایشی نداشته است

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: بانک های دولتی افزایش قیمتی برای هزینه ارسال پیامک نداشته اند و این هزینه حداکثر 15 هزار تومان برای یک سال است.

30 تیر 1400

هدف نیروهای خارجی، براندازی حکومت و تغییر نظام در بلاروس است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت روسیه طی سخنانی، هدف از اعمال فشار نیروهای خارجی بر دولت بلاروس را تغییر نظام سیاسی در مینسک و براندازی دولت این کشور توصیف کرد.

28 تیر 1400

سئول با هشدار به آمریکا خواستار لغو رزمایش شد

فارس نوشت: وزیر اتحاد کره جنوبی روز یکشنبه خواستار حداکثر انعطاف پذیری در مورد تصمیم گیری در زمینه رزمایش مشترک با ایالات متحده که قرار است در ماه آگوست برگزار شود، شد.

27 تیر 1400

فراخوان جذب نیروی امریه سربازی برای شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی منتشر شد

شرکت آب منطقه ای خراسان خراسان شمالی از میان مشمولان سربازی با مدرک کارشناسی ارشد، نیروی امریه جذب می نماید.

25 تیر 1400

آخرین اخبار از ثبت جهانی بازار اراک، پل خیبر همچنان بلاتکلیف

خبرنگاران/مرکزی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از تشکیل پرونده ثبت جهانی مجموعه بازار تاریخی اراک خبر داد.

24 تیر 1400

تقابل بلاروس با اتحادیه اروپا با فراخوان نماینده خود در بروکسل

وزارت خارجه بلاروس در واکنش به تحریم های تازه اتحادیه اروپا، ضمن فراخوان نماینده خود در بروکسل، میخواهد مشارکت در یکی از طرح های اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآورد.

23 تیر 1400

داده ها ثابت می نمایند که آمریکا ماشین کشتار جمعی دنیا است

روزنامه چینی در گزارشی با ارائه آمار و آنالیز سوابق نظامی آمریکا در خارج از این کشور بویژه در غرب آسیا و افغانستان، واشنگتن را که داعیه دفاع از حقوق بشر دارد به یک ماشین کشتار جمعی تشبیه کرد.

22 تیر 1400

قالیباف: حقوق کارگران سکوهای نفتی طبق روال افزایش پیدا می نماید

تهران (پانا) - رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده ساری مربوط به گلایه کارگران حوزه نفت از عدم افزایش حقوق متناسب با شرایط کاریشان گفت حقوق کارگران سکوهای نفتی متناسب با شرایط کاری و طبق روال براساس مباحث مربوط در کمیسیون و دولت افزایش پیدا می نماید.

21 تیر 1400

از خصوصی سازی تا اختصاصی سازی؛ دولت آینده چه خواهد نمود؟

خبرنگاران- کارشناسان مالی مسائل مالی، 5 دلیل را برای عدم توفیق خصوصی سازی در ایران برشمردند، عدم وجود یک راهبرد تعیین، دقیق و جامع برای خصوصی سازی، وجود نداشتن شفافیت لازم برای واگذاری بنگاه ها و شبهه ناک بودن آن ها، عدم وجود عزم و اراده لازم برای خصوصی...

12 تیر 1400

چرا گل ها را دوست داریم؟

هزاران سال است ما انسان ها مشغول کاشت و برداشت گل هایی هستیم که ظاهرا جز احساس خوبی که در ما ایجاد می نمایند، هیچ سود دیگری برای ما نداشته اند و فقط در قرون اخیر است که از آنها استفاده ای مالی به منظور ساخت عطر می کنیم.

10 تیر 1400

شروع اعتصاب سراسری کارگران لبنانی

اتحادیه کل کارگران لبنان امروز(چهارشنبه) از اعتصاب فراگیر در اعتراض به وخامت اوضاع مالی، اجتماعی و معیشتی اطلاع داد.

10 تیر 1400

تئاتر با اجرای عمومی زنده است

خبرگزاری خبرنگاران- نشست هم افزایی گروه های نمایشی استان مازندران ، با حضور مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرستان گروه های ثبت شده استان برگزار گشت .

9 تیر 1400

علاالدین بروجردی: اصول سیاست خارجه بسیار شفاف است، عباس مقتدایی: رییس جمهور آینده باید باور قلبی به قانون اساسی داشته باشد

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس: دولت سیزدهم باید توسط فرد یا افرادی شکل بگیرد که باور به ما می توانیم داشته باشند. اندیشه های اسلامی مندرج در قانون اساسی به ما می گوید که با اتکا به نیرو های توانمند و جوان و ظرفیت های بسیاری که در کشور...

31 خرداد 1400

انسجام در تهیه شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران

خبرنگاران : مدیرکل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادهای شهرداری تهران از تهیه و به روز رسانی منسجم شناسنامه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران به صورت الکترونیکی خبر داد.

29 خرداد 1400

بالاترین قیمت نفت با رنگ باختن ورود زودهنگام ایران به بازار

از آنجایی که سرمایه گذاران انتظارات قبلی خود در مورد بازگشت زودهنگام نفت ایران به بازارهای بین المللی را تعدیل کرده اند، قیمت نفت برای سومین روز در معاملات امروز افزایش یافت و در نزدیکی بالاترین رقم یک هفته گذشته در نوسان است. ...

25 خرداد 1400

رمزگشایی از مرگ کارمند سفارت سوییس

خبرنگاران : کشف دست نوشته ای در خانه دبیر اول سفارت سوئیس، فرضیه خودکشی وی را قوت بخشیده است.

25 خرداد 1400

هشدار به فروشندگان روغن

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از سازمان های صمت استان ها خواسته کنترل لازم برای فروش موجودی کارخانجات و حلقه های توزیع با قیمت های قبل صورت پذیرد.

24 خرداد 1400

کشف 12 دستگاه بیت کوین در بروجرد

خبرنگاران/لرستان فرمانده انتظامی بروجرد از کشف 12 دستگاه بیت کوین در این شهرستان اطلاع داد.

23 خرداد 1400
تعداد: (421)