سردار حاجی زاده: نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مسائل است

به گزارش مجله بابلسر، تهران (پانا) - فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به الزامات رسیدن به صندلی کشورهای تراز اول دنیا تاکید نمود با نگاه انقلابی، مجاهدت، استقامت و اعتماد به ظرفیت های داخلی می توان بر مسائل کشور فائق آمد.

سردار حاجی زاده: نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مسائل است

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه فرهنگی و سیاسی سپاه از نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های این نیرو با اشاره به هدف برپایی نمایشگاه گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه نشان دادن اهمیت و نسخه تکیه بر توان داخلی و اعتماد به ظرفیت داخلی و جوانان و نخبگان کشور است.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه نشان داد که چگونه می توان مسیرهای پیشرفت برای عزت و صندلی دنیای ایران عزیز را با اعتماد به توانمندی های بومی و داخلی طی کرد و درحوزه دفاعی و بازدارندگی با عبور از تحریم ها به خودکفایی و اقتدار در عرصه فن آوری در سامانه های نظامی رسید.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه با تاکید بر لزوم فاصله دریافت از روش های سنتی در تحلیل ها و تبیین ها و به صحنه آوردن ظرفیت ها و الگوهای جدید توضیح داد: در حوزه تحلیل، تبیین و قانع کردن باید با روزآمدسازی روش ها و ابزارها با نسل جوان و نخبه کشور ارتباط برقرار گردد تا فرآیند انتقال و درک حقایق بهتر و پیروز تر انجام پذیرد.

سردار حاجی زاده در سرانجام تاکید نمود: جوانان و نخبگان کشور باید به این باور برسند که نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مسائل کشور بوده و با مجاهدت و استقامت و مدیریت جهادی نه تنها می توان بر مسائل فائق آمد بلکه می توان صندلی خود را با پیشرفت تا کشورهای تراز اول دنیا ارتقا بخشید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 896

به "سردار حاجی زاده: نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مسائل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار حاجی زاده: نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مسائل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید