حاتمی: از یارگیری تیم ذوب آهن راضی نیستم، نه پول داشتیم و نه زمان

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن از روند جذب بازیکن در این تیم اظهار نارضایتی کرد و گفت که مسائل اقتصادی برای آنها دردسر ساز شده است.

حاتمی: از یارگیری تیم ذوب آهن راضی نیستم، نه پول داشتیم و نه زمان

مهران حاتمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله بابلسر در خصوص شرایط تیم ذوب آهن اصفهان پیش از شروع لیگ برتر بسکتبال گفت: تیم ما در دقایق پایانی بسته شد و هیچ بازیکن آزادی برای ما باقی نمانده بود. خیلی از بازیکنان فصل قبل هم به خاطر مسائل اقتصادی که باشگاه ذوب آهن داشته، این تیم را ترک نموده اند.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن ادامه داد: تیم ما ترکیبی کاملاً جوان دارد و تنها یکی دو بازیکن با تجربه از فصل قبل در اختیار ما هستند. شرایط بسیار سخت است و همه می دانیم که کار کردن با تیم جوان، تبعات دارد ولی از طرفی باعث افتخار من است که با این تیم کار می کنم و مطمئن هستم که آنها آینده بسکتبال هستند. در مجموع از یارگیری تیم راضی نیستم چون نه پول داشتیم و نه زمان.

حاتمی در خصوص جلسه قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال گفت: بک جلسه با موضوعات تکراری بود. من هم نظرات خودم را بیان کردم که باید در آنها تجدید نظر گردد. وجود سازمان لیگ قدرتمند در بسکتبال می تواند مسائل را ساده تر رفع کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 67

به "حاتمی: از یارگیری تیم ذوب آهن راضی نیستم، نه پول داشتیم و نه زمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاتمی: از یارگیری تیم ذوب آهن راضی نیستم، نه پول داشتیم و نه زمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید