تاخیری در واریز سهمیه سوخت تاکسیهای اینترنتی نداشتیم

به گزارش مجله بابلسر، مدیرسامانه هوشمند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، 23 شهریور سال جاری سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی را واریز کرده است.

تاخیری در واریز سهمیه سوخت تاکسیهای اینترنتی نداشتیم

به گزارش خبرنگاران، مسعود رضایی در یک برنامه رادیویی به سهمیه کارت سوخت تاکسی های اینترنتی اشاره کرد و گفت: سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی بخشی از سهمیه تخفیفی است که شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به بخش ناوگان در هر ماه اختصاص می دهد.

وی در ادامه به انواع سهمیه ها اشاره کرد و گفت: سهمیه سوخت به دو شکل ارائه می شود، در روش اول تخصیص سهمیه بر اساس لیتراژ است که ساعت صفر هر ماه سهمیه بدون هیچ تاخیری در کارت سوخت خودرو ذخیره و فعال می شود.

مدیرسامانه هوشمند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: طبق مصوبات تصویب شده در کارگروه مدیریت مصرف سوخت، کاربری های مختلف اعم از تاکسی های اینترنتی، آژانس های شهری، بین شهری، جانبازان، حمل بار، راهبران آموزشی بر اساس پیمایش، سهمیه بنزین دریافت می کنند و اطلاعات پیمایش آن ها از طریق وزارت کشور، وزارت راه، صنعت و معدن به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ارسال می شود.

رضایی با بیان اینکه هیچ تاخیر و فاصله ای در واریز سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی وجود ندارد، گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، 23 شهریور سال جاری سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی را واریز کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1670

به "تاخیری در واریز سهمیه سوخت تاکسیهای اینترنتی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخیری در واریز سهمیه سوخت تاکسیهای اینترنتی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید