آنالیز راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در دانشگاه ها

به گزارش مجله بابلسر، جلسه ستاد شورای سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف آنالیز راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و اقدامات موثر در مقابله با آن در ستاد وزارت عتف و دانشگاه ها تشکیل شد.

آنالیز راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در دانشگاه ها

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم در این جلسه با بیان اینکه از چند هفته گذشته اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خوبی در مواجهه و مقابله با این بیماری در وزارت علوم صورت گرفته است، گفت: آنچه در این فضا خیلی مهم به نظر می رسد ایجاد جو روانی آرام و پرهیز از ترس و واهمه است که در این میان باید با اطلاع رسانی دقیق و بهنگام و درست در سطح وزارت و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در مورد اقدامات و برنامه ها و پیغام های بهداشتی و مراقبتی عمل نماییم.

دکتر نظرپور با اشاره به تجهیز مناسب مرکز بهداشت و اطلاع رسانی در جهت خدمت رسانی به مراجعین و یاری دریافت از نهادهای مختلف و مرتبط تاکید نمود: اکنون ظرفیت خوبی را در مرکز بهداشت وزارت عتف داریم که در شرایط عادی و خاص می تواند با سرعت و کیفیت ارائه خدمت نماید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه این جلسه، دکتر سرمشقی، مدیر مرکز بهداشت وزارت علوم به تشریح شرایط کلی مرتبط با بیماری کرونا پرداخت و آمادگی این مرکز برای خدمت رسانی به همکاران اعلام نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 423

به "آنالیز راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید