استاد سارق ها دستگیر شد، آموزش موبایل قاپی در حین سرقت

به گزارش مجله بابلسر، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری قدیمی ترین موبایل قاپ تهران، بعد از آزادی از زندان و ارتکاب 30 فقره سرقت اطلاع داد.

استاد سارق ها دستگیر شد، آموزش موبایل قاپی در حین سرقت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری موبایل قاپ 50 ساله که قدیمی ترین دزد موبایل و کیف در تهران است، اطلاع داد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای وی در تشریح خبر فوق گفت: با توجه به وقوع چندین فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری 13 آبان، تیم عملیات این کلانتری نسبت به جمع آوری سرنخ و تصاویر دوربین های مداربسته برای شناسایی و دستگیری متهم اقدام نموده و در آنالیز ها تعیین شد، این موبایل قاپی ها توسط یکی از قدیمی ترین دزدان کیف قاپ و موبایل قاپ تهران در حال اجرا است.

این مقام انتظامی توضیح داد: با توجه به بازداشت این دزد و سپری کردن مدت زمان حبس، مأموران احتمال دادند که وی از زندان آزاد شده و مجدداً به سرقت روی آورده که پس از اخذ دستور از مقام قضائی، ضمن مراجعه به منزل این دزد، وی را بازداشت کردند.

موقوفه ای با اشاره به کشف حدود 27 تلفن همراه و تبلت مسروقه از منزل این متهم، گفت: متهم اقرار کرد که این اموال مسروقه را در چند روز اخیر در مناطقی همچون نیاوران، دربند تا 13 آبان سرقت نموده و به بیش از 30 فقره موبایل قاپی اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم با اشاره به تشکیل پرونده جدید برای این متهم و تحویل وی به پلیس آگاهی، توضیح داد: وی متولد سال 1349 است و از قدیمی ترین کیف قاپان و موبایل قاپان تهران محسوب می گردد؛ اکنون نیز به دلیل سن بالا، بیشتر در ترک موتورسیکلت نشسته و با اغفال افراد جوان و آموزش موبایل قاپی به آنها، اقدامات مجرمانه خود را انجام می دهد البته خود نیز در بعضی موارد به تنهایی اقدام به سرقت می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 976

به "استاد سارق ها دستگیر شد، آموزش موبایل قاپی در حین سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاد سارق ها دستگیر شد، آموزش موبایل قاپی در حین سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید