شروع ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از فردا

به گزارش مجله بابلسر، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به اینکه رانندگانی که سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام نموده اند و اطلاعات فردی و خودرویی آن ها تغییری ننموده است پیامک دریافت می نمایند و نیازی به مراجعه حضوری ندارند، گفت: رانندگان جدید متقاضی ثبت نام در سامانه سپند از روز شنبه (25 مردادماه) می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند.

شروع ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از فردا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

مرتضی ضامنی در مصاحبه با ایسنا، درباه ثبت نام رانندگان سرویس مدارس گفت: ثبت نام در سامانه سپند از سال گذشته به صورت سراسری در کشور اجرا شد؛ امسال هم در گام اول شرکت های پیمانکاری ثبت نام کردند و حدود 1500 شرکت پیمانکاری در سراسر کشور فرایند ثبت نام را تکمیل کردند که شهرداری ها تعدادی از درخواست ها را به تأیید رسانده اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر در بحث ثبت نام از رانندگان قرار داریم که از روز شنبه 25 مردادماه امسال ثبت نام آن ها شروع خواهد شد. این رانندگان به دو دسته تقسیم می شوند رانندگانی که در سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام داشته اند و سهمیه سوخت هم دریافت نموده بودند که این رانندگان باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در صورتی که مشخصات فردی و خودرویی آن ها تغییری ننموده باشد نیازی به مراجعه حضوری ندارند و از روز شنبه پیامکی برای آن ها ارسال می گردد تا اگر تمایل داشتند سال آینده نیز در بحث سرویس مدرسه فعالیت نمایند اعلام امادگی نمایند و این کار به وسیله پیامک انجام خواهد شد و ثبت نام ان ها انجام می گردد و در کارتابل شهرداری ها قرار می گیرد.

وی ادامه داد:، اما آن دسته از رانندگانی که در سال گذشته در سامانه ثبت نام ننموده اند و متقاضی فعالیت در حوزه سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده هستند با توجه به هماهنگی صورت گرفته با دفاتر پیشخوان دولت از روز شنبه 25 مردادماه امسال می توانند به این دفاتر مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در مورد لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سرویس مدارس تاکید نمود: پروتکل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس همانند پروتکل های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی می باشد که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودرو های سدان و در خودرو های جمعی با 50 درصد ظرفیت اسمی باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 806

به "شروع ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید