3 کتاب محققان دانشگاه صنعتی ارومیه در انتشارات Elsevier منتشر شد

به گزارش مجله بابلسر، محققان دانشگاه صنعتی ارومیه پیروز به چاپ 3 کتاب در انتشارات معتبر Elsevier شدند.

3 کتاب محققان دانشگاه صنعتی ارومیه در انتشارات Elsevier منتشر شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محققان دانشگاه صنعتی ارومیه پیروز به چاپ 3 کتاب در انتشارات معتبر Elsevier شدند.

کامران قاسم زاده، دانشیار گروه مهندسی شیمی دانشکده انرژی های تجدیدپذیر دانشگاه صنعتی ارومیه، در سال 2019 پیروز به چاپ 2 کتاب به زبان انگلیسی در انتشارات Elsevier شده است.

این عضو هیئت علمی، که با چاپ 45 مقاله علمی - پژوهشی در مجلات معتبر جهان در سال 97 به عنوان پژوهشگر برتر استان در جشنواره هفته پژوهش مورد تجلیل قرار گرفته بود، با تجربه تدوین 41 فصل در کتاب های مختلف بین المللی، به دعوت Angelo Basile، یکی از برجسته ترین محققان شورای ملی تحقیقات ایتالیا (CNR)، اقدام به نشر تجربیات پژوهشی خود به وسیله انتشارات معتبر Elsevier نمود.

دو کتاب چاپ شده در سال 2019 با عناوین Ceramic Membrane Bioreactors و Microporous Membranes and Membrane Reactors در سایت های معتبر فروش کتاب ارائه شده و قابل تهیه است. در کتاب Ceramic Membrane Bioreactors نام دکترالهام جلیل نژاد، استادیار جوان گروه مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی ارومیه نیز به چشم می خورد و حاکی از پویایی، دانش بروز و کوشش اعضای هیئت علمی جوان این دانشگاه است.

گفتنی است، قاسم زاده، پیش از این در سال 2017 اولین کتاب بین المللی خود را به وسیله انتشارات معتبر Elsevier با عنوان Silica Membranes, Preparation, Modelling, Application and Commercialization به چاپ رسانده بود. انتشار بیش از 16 مقاله در مجلات معتبر Q. 1، هدایت بیش از 16 انتها نامه کارشناسی ارشد، هدایت 2 دانشجوی دکترای تخصصی، ساخت سامانه تصفیه آب های خاکستری برای استفاده مجدد، همکاری در اجرای چندین طرح تحقیقاتی کاربردی ملی و بین المللی و گذراندن دوره فرصت مطالعاتی در کشور ایتالیا از دیگر افتخارات درخشان پژوهشی این پژوهشگر جوان کشور است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 203

به "3 کتاب محققان دانشگاه صنعتی ارومیه در انتشارات Elsevier منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 کتاب محققان دانشگاه صنعتی ارومیه در انتشارات Elsevier منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید