یک نرم افزار ایرانی گواهی بین المللی کسب کرد

به گزارش مجله بابلسر، نرم افزار ایرانی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) اولین نرم افزار ایرانی محسوب می گردد که پس از 7 سال پیروز شد گواهینامه بین المللی را از معتبرترین مرکز ارزیابی نرم افزار دریافت کند.

یک نرم افزار ایرانی گواهی بین المللی کسب کرد

مرکز ارزیابی نرم افزارهای بین المللی (TEC کانادا) در راستای ارزیابی شرکتهای نرم افزاری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همکاری خود را شروع نموده و هم اکنون شرکت دانش بنیان شماران سیستم پیروز شده است از این مرکز، برای نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (ShAuto) گواهینامه دریافت کند. در این ارزیابی، نرم افزار ایرانی در 500 محور ارزیابی شد و براساس گواهینامه دریافت شده از نظر استانداردهای جهانی، در سطح نرم افزارهای جهانی نهاده شد.

این نرم افزار با معماری سرویس گرا (SOA) امکان یکپارچگی با نرم افزارهای دیگر را فراهم می سازد و با نرم افزارهای مدیریت مستندات (DMS) ، اتوماسیون اداری، آرشیو مدارک، داشبورد مدیریتی و نرم افزارهای کاربردی دیگر کاملا یکپارچه بوده و به همین سبب نیازهای سازمان های بزرگ و متوسط را پاسخ می دهد و می تواند برای شرکت های نرم افزاری که راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) فراوری می نمایند به عنوان زیرساخت مورد استفاده قرار گیرد.

فرهاد الیشائی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در این باره گفت: این گواهی نامه بین المللی برای اولین بار به یک شرکت ایرانی تعلق می گیرد و پیش از این نیز شرکت های بزرگ بین المللی مانند IBM ، اوراکل و بیزجی (Bizagi) و فوجیتسو (Fujitsu) پیروز به دریافت این گواهی نامه برای نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار شده اند.

وی گفت: صادرات این نرم افزار ایرانی به کشورهای CIS و همسایگان شرق و غرب ایران در برنامه است و در فاز بعدی، قصد داریم در جمع 3 نرم افزار نخست جهان در حوزه نرم افزارهای سازمانی (ERP) و مدیریت فرآیندهای کسب و کار دست یابیم.

مهم ترین نرم افزار مدیریت کسب و کار (BPM) که در سازمانهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد نرم افزار خارجی بیزجی - Bizagi - است که به صورت غیرمجاز و قفل شکسته به فروش می رسد و به دلیل تحریم ها هیچ گونه نمایندگی و پشتیبانی رسمی در ایران ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 80

به "یک نرم افزار ایرانی گواهی بین المللی کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نرم افزار ایرانی گواهی بین المللی کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید