کرشمه های نیوشا ضیغمی و زبان عربی فاجعه او !

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران: ویدیو نیوشا ضیغمی بازیگر زن جنجالی در خارج از کشور و صحبت کردن او به زبان عربی را ببینید خیلی ها گفته اند عربی حرف زدنش فاجعه است!

کرشمه های نیوشا ضیغمی و زبان عربی فاجعه او !

نیوشا ضیغمی زادهٔ 18 تیر 1359 است . نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی است. نیوشا ضیغمی برای چند فیلم نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است.نیوشا ضیغمی با ثروت میلیاردی اش در مقابل دوربین قرار گرفت. فیلم جنجالی ای از عربی حرف زدن نیوشا ضیغمیمنتشر شده است.

به گزارش خبرنگاران، ویدیو متفاوت و دیده نشده از سفر خارجی که نیوشا ضیغمی داشته و عربی حرف زدنش را ببینید.

نیوشا ضیغمی بازیگر زن پرحاشیه این روزها به شبکه های اجتماعی بازگشته و تبلیغات جنجالی خود را از سر گرفته است. نیوشا ضیغمی مدت بسیار زیادی بود که در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام غایب (فعالیت بسیار کم) داشت ولی از مدتی پیش به یکباره دوباره فعال شده است و ابتدا با سوال و جواب استوری با طرفدارانش شروع کرد و بعد یک تیزر از سالها فعالیتش در سینما و فیلم هایی که بازی کرده است منتشر کرد و بعد با تبلیغ یک چمدان مسافرتی و سوژه شدن او.

نیوشا ضیغمی کیست ؟

نیوشا ضیغمی شرایط مالی بسیار خوبی دارد ولی خودش همیشه در مصاحبه ها تاکید دارد که شرایط زندگی آنها خیلی معمولی است و در حد مردم و در خانواده ای بسیار ساده زیست به دنیا آمده است و هرچه اموال دارد خودش کار کرده و به دست آورده . او در 18 تیر ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. او دیپلم معماری دارد ولی بدلیل اینکه در دانشگاه سراسری روانشناسی کودک قبول شد ترجیح داد در این رشته ادامه تحصیل بدهد و بعد از اتمام دبیرستان، لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1631

به "کرشمه های نیوشا ضیغمی و زبان عربی فاجعه او !" امتیاز دهید

1 کاربر به "کرشمه های نیوشا ضیغمی و زبان عربی فاجعه او !" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرشمه های نیوشا ضیغمی و زبان عربی فاجعه او !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید