وحشت پورتو از عکس العمل شدید کونسیسائو درباره طارمی ، قبلا هم بسیار عصبانی شده بود!

به گزارش مجله بابلسر، سایت گاتزتا دلواسپورت ایتالیا در مطلبی تازه به تشریح شرایط میلان و پورتو بر سر انتقال طارمی پرداخت.

وحشت پورتو از عکس العمل شدید کونسیسائو درباره طارمی ، قبلا هم بسیار عصبانی شده بود!

به گزارش خبرنگاران، در آخرین روزهای جابجایی اروپا، مهدی طارمی به عنوان یکی از مهاجمین شاخص شاغل در قاره سبز، همچنان مورد توجه رسانه ها و باشگاه های اروپایی واقع شده است و در این بین، میلان با استفانو پیولی جدی ترین مشتری جذب ستاره ایرانی پورتو است.

در همین رابطه گاتزتا دلواسپورت، رسانه معروف ایتالیایی، در مطلبی به تشریح شرایط انتقال این بازیکن و مواضع دو باشگاه پرداخته که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانید؛

مهدی طارمی هیچ وقت مسئله ای با انتظار کشیدن نداشته است. در سن بیست سالگی مجبور شد بازی کردن را برای خدمت سربازی متوقف کند و این مانعی برای تبدیل او به یک شماره 9 کلاسیک هم رده فوتبالیست های سطح بالای اروپا نبود. زمانی که دوران حرفه ای او شروع شد، به علت تخلف در قرارداد با ریزه اسپور، مجبور شد چهار ماه دور از میادین فوتبال باشد پس حالا چهار روز مسئله ای نخواهد بود.

میلان تصمیم خودش را گرفته است؛ تنها شماره 9 مورد علاقه این تیم طارمی است و طارمی هم تصمیمش را گرفته و به پورتو گفته که حضور در میلان را می خواهد. باشگاه و بازیکن از امروز تا آدینه چهار روز فرصت دارند تا راهی برای تعامل با هم پیدا نمایند. فورلانی و مونکادا ماه هاست که طارمی را دنبال می نمایند. مالدینی و ماسارا، عملاً آرناوتوویچ را از بولونیا گرفته بودند اما مدیریت تازه راه های دیگری را دنبال کرد و حالا پس از ثبت چندین قرارداد تازه، آخرین قطعه گم شده یک بازیکن شماره 9 است.

استفانو پیولی هم بر سر این انتقال پافشاری کرد زیرا یک مهاجم تراز اول برای این تیم بسیار مفید خواهد بود. به زودی بازی ها هر سه روز یک بار شروع می گردد و اولیویه ژیرو 37 ساله به یک همراه احتیاج دارد. او طارمی را به خاطر ویژگی ها و رویکردش دوست دارد؛ قدرت بدنی دارد، گلزن است و در منطقه جریمه می تواند به مقدار کافی خطرناک باشد.

اما در این انتقال دو عامل مهم است. اول پورتو و بعد سرجیو کونسیسائو که باید با او به توافق برسید. پورتو در فاز اول بازار 30 میلیون درخواست کرد. دو هفته پیش که میلان دوباره برای این انتقال کوشش کرد، آنها به صراحت اعلام کردند که آماده رفتن به منطقه 20 میلیون هستند. بالاخره قرارداد طارمی در ژوئن به خاتمه می رسد و به همین علت طرفداران میلان از خود این سوال را می پرسند که چرا پورتو او را نمی فروشد.

این سوال دو جواب دارد؛ اول اینکه فقط قهرمان پرتغال به مرحله نهایی لیگ قهرمانان می رود و طارمی در جدال ابدی با بنفیکا می تواند خیلی برای این تیم موثر باشد. هیچ کس مسابقات پلی آف جام باشگاه ها را دوست ندارد. دوم اینکه زمانی که پورتو اوتاویو را به النصر فروخت، کونسیسائو بسیار بسیار عصبانی شد و حتی در نشست های مطبوعاتی شرکت نکرد. به نظر می رسد او در پاسخ به جدایی احتمالی طارمی هم عکس العمل بدی را از خود نشان بدهد و این موضوع شرایط مذاکره را پیچیده تر نموده است.

امروز میلان یک گفتگوی تازه از راه دور با پورتو خواهد داشت درباره اینکه آیا باید از امروز تا پنجشنبه پیشنهادی ارائه کرد یا اینکه این ماموریت غیرممکن است. پیولی و تمام اعضای میلان به او اعتقاد دارند. اما فورلانی و مونکادا تا کجا می توانند پیش بروند؟ به طور منطقی، با 15 میلیون یورو، عددی نه چندان دور از 20 میلیون یورو درخواستی پورتو، بدون توجه به لیگ قهرمانان و کونسیسائو.

اگر از طرف دیگر طارمی در دسترس نباشد، این تقریباً قطعی است که لورنزو کولومبو مهاجم بعدی میلان خواهد شد. هوگو اکیتیکه، یکی دیگر از اهداف میلان است که از اولویت های اولیه پیولی دور و دورتر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1402 بروزرسانی: 8 شهریور 1402 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 2106

به "وحشت پورتو از عکس العمل شدید کونسیسائو درباره طارمی ، قبلا هم بسیار عصبانی شده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحشت پورتو از عکس العمل شدید کونسیسائو درباره طارمی ، قبلا هم بسیار عصبانی شده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید