نویدکیا: هواداران به ما استرس می دهند، دو بازیکن ما حالت تهوع گرفتند

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم فوتبال سپاهان از هواداران تیمش خواست دیگر اتوبوس حامل اعضای این تیم را در جهت هتل تا ورزشگاه همراهی نکنند.

نویدکیا: هواداران به ما استرس می دهند، دو بازیکن ما حالت تهوع گرفتند

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر مس رفسنجان در جام حذفی اظهار کرد: این بازی یکی از سنگین ترین بازی هایی بود که از زمان آمدنم به سپاهان تجربه کردم. فکر می کنم تیم مس خیلی خوب ما را آنالیز کرده بود. فوق العاده خوب مسائل تاکتیکی را رعایت می کردند. تا دقیقه 70 فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم. به گل هم رسیدیم ولی بعد از آن بیش از آن چیزی که فکر می کردم تیم ما عقب بازی کرد. بعد از تعویض ها تیم ما سردرگم بازی کرد. در 20 دقیقه آخر مس نسبت به ما خوب بازی کرد و به گل رسید. در وقت های اضافه هم مس شرایط خیلی خوبی داشت. سعی می کردند بیش از ما بدوند و در جنگ های یک در مقابل یک شرکت کنند. تا دقیقه 70 تیم خیلی خوبی بودیم و سعی می کردیم موقعیت سازی کنیم. از دقیقه 70 به بعد بازی خوبی انجام ندادیم. تجربه بزرگی برای من بود. فوتبال تا لحظه آخر است. اگر یک قدم عقب نشینی کنیم ممکن است همین اتفاقی که امروز ممکن بود رخ بدهد، برای ما پیش بیاید. بعد از گل دومی که زدیم مس 10 نفره دو موقعیت خیلی خوب به دست آورد. این برای تیم ما خیلی ایده آل نیست. این تجربه خوبی بود و نشان داد که خیلی کار داریم و باید مسائل مان را حل کنیم. بازیکنان ما نباید فکر کنند اگر روزی 6 گل به آلومینیوم زدند، می توانند برابر هر تیم این کار را بکنند. تجربه فوق العاده ای بود. باید بدانیم هر تیمی قابل احترام است. هر تیمی باید تا لحظه آخر ساختارش را حفظ کند.

او درباره عملکرد مهدی کیانی، بازیکن سابق سپاهان و فعلی مس هم توضیح داد: کیانی بازیکن آن تیم است و من نباید درباره صحبت کنم. او یکی از بهترین بازیکنان سپاهان در دو سال گذشته بود. کمی اختلاف سلیقه وجود داشت. برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم مثل سپاهان به مس هم کمک کند. امروز خیلی خوب به تیمش کمک کرد. برایش آرزوی موفقیت می کنم.

نویدکیا اضافه نمود: مس نشان داد که چقدر ساختارش خوب است. مس یکی از باثبات ترین تیم های لیگ است. آن ها سعی می کنند از دقیقه یک تا 90 ساختارشان را حفظ کنند. هر اتفاقی در بازی می افتد ساختارشان را حفظ می کنند. بازیکنان ما هفته قبل یک برد 6 گله به دست آوردند و فکر می کردند می توانند در هر بازی این کار را بکنند.. هم مسی ها خوب بودند و ما هم شرایط مطلوب نبودیم.

سرمربی سپاهان درباره تعویض هایش هم گفت: بعد از تعویض ها سردرگم بودیم و مقصرش من هستم. من باید این معضلات را حل کنم. تغییرات در بازی برای بهتر شدن شرایط تیم است. ما 20 دقیقه آخر بازی مقداری سردرگم بودیم اما گل دوم ما روی همکاری دو بازیکن تعویضی ما به ثمر رسید. اما قبول دارم از دقیقه 70 به بعد ساختاری که باید داشته باشیم را نداشتیم.

نویدکیا درباره همراهی هواداران سپاهان با اتوبوس این تیم و تاخیر در رسیدن به ورزشگاه هم اظهار کرد: حضور هواداران امروز نسبت به روزهای قبل خیلی بیشتر بود. به خاطر مکث کردن های بیش از حد اتوبوس، نزدیک به یک ساعت و 5 دقیقه در جهت 25 دقیقه ای بودیم. به دو بازیکن ما حالت تهوع دست داد. این مساله دارد کمی زیاد از حد می شود. نمی گویم بیایند یا نیایند ولی باید شرایطی باشد که ما با این استرس به ورزشگاه نرسیم. بازیکنان باید با عجله لباس عوض کنند و با عجله به زمین برای گرم کردن بروند. به خاطر این است که با این مساله مشکل داریم. علاوه بر دیر رسیدن، ما نگران موتورسوارهایی هستیم که همراه اتوبوس می آیند. من صمیمانه و برادرانه خواهش می کنم نزدیک هتل محبت شان را نشان بدهند و اجازه بدهند اتوبوس برود. یا به ورودی ورزشگاه بیایند و شادی کنند و بعد از 5 دقیقه ما به ورزشگاه وارد شویم. این موضوع استرس زیادی به ما وارد می کند. امیدوارم که برنامه ریزی درستی انجام دهند که ما به این معضل برنخوریم.

او در خاتمه گفت: هواداران باید این واقعیت را بدانند. زدن 6 گل برای همه بازی ها نیست. آرام آرام به جلو می رویم. مسائلی داریم و باید آن ها را برطرف کنیم. این یک تجربه فوق العاده برای بازیکنان بود و باید تا لحظه آخر از مسائل تاکتیکی مراقبت کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1348

به "نویدکیا: هواداران به ما استرس می دهند، دو بازیکن ما حالت تهوع گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: هواداران به ما استرس می دهند، دو بازیکن ما حالت تهوع گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید