عروس بله گفت ؛ عاقد مراسم را به هم ریخت

به گزارش مجله بابلسر، عاقد در مراسم ازدواج بعد از خواندن خطبه عقد منتظر شنیدن جواب بله از عروس خانم است؛ اما در یک مراسم ازدواج در ترکیه عاقد بعد از پرسیدن سوال از عروس با جواب عجیبی روبه رو شد که موجب برهم خوردن مراسم عروسی شد.

عروس بله گفت ؛ عاقد مراسم را به هم ریخت

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

به گزارش مجله بابلسر به نقل از رکنا، پس از آماده شدن سالن جشن و حضور مهمانان، تورگت و خدیجه در صندلی نشسته بودند تا خطبه عقد خوانده گردد. او در پاسخ به سؤال که پرسید: آیا تورگوت دینچر را به همسری خود می پذیرید؟ جواب داد: نه غیرممکنه و سپس در حالی که می خندید گفت: طبعا بله…

عروس که می خواست شوخی کند هرگز فکرش را هم نمی کرد که این شوخی عروسی را بر هم بزند، طوری که عاقد ازدواج را باطل اعلام و این موضوع را به مهمانان خاطرنشان کرد و رفت. پس از او هم مهمانان و حضار یکی پس از دیگری از مجلس بیرون رفتند و عروس و داماد هم به خانه های خود برگشتند.

علی آقچه مسئول دفتر ازدواج تورگوتلو در ترکیه در این باره گفت: تصور نمی شد که این اتفاق بیفتد خوب نیست، اما ما به کلمه اول گوش می کنیم، بر سر میز ازدواج اگر بگوید نه، این یعنی نه حتی اگر بعد از آن هزار بار بله گفته گردد آن را قبول نمی کنیم، ما مثل قاضی هستیم و حکم صادر می کنیم و باید جواب کوتاه و واضح بشنویم.

او در ادامه گفت: نه پشیمانم و نه ناراحت، برای اولین بار در طول شش سال کارم این رخ داده، من طبق قانون عمل کردم. در عقد نکاح جای هیچ شوخی نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 245

به "عروس بله گفت ؛ عاقد مراسم را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس بله گفت ؛ عاقد مراسم را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید