صدور گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان جشنواره رضوی در لنده

به گزارش مجله بابلسر، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی لنده با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، افزود: با رایزنی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، به کارمندان دستگاه های اجرایی که از مشارکت کنندگان در جشنواره رضوی باشند، معادل 28 ساعت آموزشی اختصاص داده شده و برای آن ها گواهینامه آموزشی صادر می شود.

صدور گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان جشنواره رضوی در لنده

سیدزکریا تقوی نژاد گفت: این جشنواره در سال های گذشته با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و شناساندن فرهنگ رضوی و بهره مندی از سیره پاک ائمه اطهار به ویژه هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت علی ابن موسی الرضا(ع) از طریق مطالعه سیره ایشان در سطح کتابخانه های عمومی برگزار شده است.

وی اضافه کرد: یازدهمین دوره این جشنواره در سال 1400 با برگزاری در گروه های سنی مختلف و در نظرگیری بخش های متنوع و مجذوب کننده و راه اندازی پویش های کتابخوانی ویژه فرهنگ رضوی و مهدوی در حال انجام است.

تقوی نژاد، ضمن اشاره به اقدامات گسترده این اداره در جشنواره رضوی بیان داشت: استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان برای اطلاع رسانی و جلب مشارکت حداکثری و معرفی جشنواره در دستور کار قرار گرفته است و اتفاق ویژه در این راستا تعامل با واحد آموزش و پژوهش های آینده نگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بود که در نهایت به صدور گواهینامه آموزشی برای کارکنان و کارمندان دستگاه های اجرایی استان انجامید که در فرایند برگزاری جشنواره مشارکت داشته باشند.

وی ضمن درخواست همراهی و مشارکت دستگاه های اجرایی و فرهنگی و علاقه مندان به فرهنگ اهل بیت(ع) در شهرستان، اضافه کرد: استقبال شایسته و حداکثری از فراخوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به نام یکی از بزرگ ترین جشنواره کتابخوانی کشور، منجر به افزایش سرانه مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی خواهد شد و بار دیگر ثابت می کند می توان از فضای مجازی و بستر الکترونیک در راستای اهداف والای الهی استفاده مناسبی کرد.

گفتنی است، یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در دو بخش فردی و خانوادگی در بستر الکترونیک با ارائه شش نام کتاب برای سه گروه کودک، نوجوان و بزرگسال تا آبان ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند با مطالعه منابع مرتبط، در قالب های نقاشی، پویش کتاب، داستان کوتاه، شعرسرایی، قصه گویی، موشن گرافی، فیلم کوتاه، انیمیشن، خط نوشته، پوستر و هم انتشار منابع مرتبط با موضوع جشنواره، تهیه و به صورت الکترونیکی در سامانه مسابقات الکترونیکی کتابخوانی به نشانی www.samakpl.ir در جشنواره شرکت کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1643

به "صدور گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان جشنواره رضوی در لنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان جشنواره رضوی در لنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید