سلطانی زاده: از فدراسیون تنها یک مجوز می خواهیم، همان را هم نمی دهند!

به گزارش مجله بابلسر، تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس به دلیل عدم کسب مجوز از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان جواز حضور در به تورنمنت باشگاهی فوتبال ساحلی با عنوان (World Winners Cup) در آنالیا ترکیه را از دست داد.

سلطانی زاده: از فدراسیون تنها یک مجوز می خواهیم، همان را هم نمی دهند!

به گزارش خبرنگاران، درحالی که 27 خردادماه سرمربی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس خبر از اعزام این تیم به مسابقات بین المللی ترکیه داده بود که همه چیز را منوط به مجوز وزارت کشور دانسته بود خبرنگار خبرنگاران روز گذشته آگاه شد این مجوز از سوی فدراسیون فوتبال صادر نشده و بانوان ساحلی باز هرمزگانی که بیش از شش ماه در اردوهای فشرده حضور داشتند باید قید حضور در این مسابقات را بزنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: متأسفانه به دلیل بعضی مسائل با اعزام تیم بانوان فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس به تورنمنت باشگاهی فوتبال ساحلی با عنوان (World Winners Cup) در ترکیه موافقت نشد.

الیاس محسنی اضافه نمود: برای پیگیری این موضوع با تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز تماس گرفتیم و حتی به وسیله نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز پیگیری کردیم.

وی ادامه داد: عنوان نمودیم که تیم بانوان فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس چهار دوره قهرمان لیگ کشور بوده و برای مسابقات آماده است و تمام هزینه اعزام را تأمین می کنیم اما بازهم موافقت نشد.

محسنی توضیح داد: دلیل موجهی به ما ارائه ندادند و تنها گفتند به دلایل مناسب نبودن فضای استادیوم ترکیه ای برای ورزش بانوان مسابقات در آن برگزار می گردد امکان موافقت با اعزام این تیم به مسابقات نیست.

سرمربی تیم بانوان فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس نیز در گفت وگو با خبرنگاران، عنوان نمود: ماه ها بازیکنان تیم تمرین ها را به صورت انفرادی و گروهی انجام می دادند و برای مسابقات کاملاً آماده بودند، به فدراسیون نیز اعلام آمادگی نموده و گفته بودیم که تنها منتظر خبر آن ها هستیم.

حمیده سلطانی زاده اعلام نمود: متأسفانه فدراسیون در این مدت دست دست می کرد و جواب صریحی به ما نمی داد، مدام به وزارتخانه و فدراسیون فوتبال نامه می زدیم و پیگیری می کردیم و نهایتاً با ما تماس گرفتند و گفتند با اعزام تیم موافقت نشده است.

وی ادامه داد: البته معین نبود که وزارتخانه موافقت ننموده یا فدراسیون فوتبال؛ به ما گفتند با آقای تاج صحبت کنید، شهردار بندرعباس به همراه آقای جهانبخش(معاونش) در تهران این موضوع را پیگیری می کردند و با مسئولان فدراسیون صحبت هایی داشتند؛ البته بنده با افرادی در فدراسیون صحبت کردم و گفتند بعید است با آقای تاج صحبت شده باشد، اگر شده بود موافقت می کردند و من هنوز نمی دانم اشکال از کجا بوده است!

مربی تیم بانوان فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس بیان نمود: وقتی تیم ملی فوتبال ساحلی بانوان را به مسابقات برون مرزی اعزام نکردند باید می فهمیدیم تیم های باشگاهی نیز اعزام نمی شوند، علت این مخالفت را دقیق نمی دانم و گویا مشکل از فضای برگزاری مسابقات است.

سلطانی زاده اظهار کرد: ابتدا قرار بود یک تیم باشگاهی آقایان و یک تیم بانوان به مسابقات اعزام شوند اما بعد با اعزام دو تیم آقایان موافقت شد؛ متأسفانه تیم های باشگاهی فوتبال ساحلی بانوان وضعیت خوبی ندارند و به باشگاهی که خودش هزینه اعزامش به مسابقات برون مرزی را می دهد و از فدراسیون تنها یک مجوز می خواهد، همان را هم نمی دهند.

وی توضیح داد: متأسفانه با این اتفاق همه بازیکنان تیم بی انگیزه شدند، خود بنده که این همه سال فوتبال ساحلی کار کردم آن قدر که به سلطان ساحل معروفم، آن قدر بی انگیزه شدم که دلم می خواهد فوتبال ساحلی را ببوسم و کنار بگذارم.

سلطانی زاده بیان نمود: وقتی تیم ملی نداریم و تیم های باشگاهی را به مسابقات برون مرزی نمی فرستند چرا اصلاً باید مسابقات کشوری برگزار گردد؟ وقتی تیم های فوتبال و فوتسال بانوان به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند، چرا تیم فوتبال ساحلی اعزام نمی گردد؟

این در حالی است که پیگیری خبرنگار خبرنگاران برای کسب اطلاع از مسئولان فدراسیون و پریا شهریاری، رئیس کمیته فوتبال ساحلی، علی رغم تماس های مکرر بی پاسخ ماند.

هرچند وی پیش ازاین در سایت فدراسیون فوتبال بدون اشاره به ذکر نام تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس، گفته بود: هزینه بلیت رفت وبرگشت، هزینه حمل ونقل درون شهری، هزینه اسکان و هزینه تغذیه همگی بر عهده خود تیم ها است. با این حال 6 تیم برای حضور در تورنمنت به کمیته فوتبال ساحلی درخواست دادند که ما هم اسامی این تیم ها را به از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم.

وی بازهم بدون ذکر نامی از تیم بانوان شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: با توجه به محدودیت تعداد تیم اعزامی و انصراف تیم پارس جنوبی که پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران است، برای استان های گیلان و یزد که از سابقه زیاد و نتایج خوبی در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور برخوردار هستند، به هرکدام یک سهمیه دادیم تا در صورت تمایل به این تورنمنت اعزام شوند.

به گزارش خبرنگاران، حال باید منتظر ماند که ارکان فدراسیون فوتبال در پاسخ به چرایی عدم اعزام تیم شهرداری بندرعباس حاضر به پاسخگویی خواهند بود یا خیر؟!

گزارش از لیدا رضائی، خبرنگار خبرنگاران

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 26

به "سلطانی زاده: از فدراسیون تنها یک مجوز می خواهیم، همان را هم نمی دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی زاده: از فدراسیون تنها یک مجوز می خواهیم، همان را هم نمی دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید