دعوت جامعه اسلامی دانشجویان از رئیسی برای سفر به قزوین ، قوه قضاییه برای حل مشکل کنتورسازی ورود کند

به گزارش مجله بابلسر، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه ای به رئیس قوه قضاییه از وی خواست تا با سفر به استان قزوین، از نزدیک مسائل کارگران کارخانه کنتورسازی را بررسی کند.

دعوت جامعه اسلامی دانشجویان از رئیسی برای سفر به قزوین ، قوه قضاییه برای حل مشکل کنتورسازی ورود کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله بابلسر، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه ای به رئیس قوه قضاییه از وی خواست تا با سفر به استان قزوین، از نزدیک شرایط مسائل کارگران کارخانه کنتورسازی قزوین را مشاهده کرده و به مسائل این کارگران رسیدگی کند.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

همانطور که می دانید در چند سا اخیر کارخانه های کثیری در استان قزوین به علت خصوصی سازی بدون اصول به بحران کشیده شده و دچار بحران مالی شده اند.

کارخانه کنتورسازی قزوین نیز از این امر مستثنی نبوده و طی چند سال اخیر دچار مشکل های زیادی شده است. کم توجهی و یا بی توجهی به این قشر مستضعف از نظام مقدس اسلامی ما که با داعیه عدالت و سروری محرومان بر زورگویان و چپاولگری روی کار آمد، بعید و کم لطفی است.

این کارخانه ککه با سابقه ای طولانی جزو یکی از برند های معتبر خاورمیانه در این حوزه بوده امروز تبدیل به یک کارخانه متروکه شده است، کارخانه ای که با 900 کارگر یکی از کارخانه های فعال در کشورمان بوده اکنون با 170 نیرو و عدم پرداخت حقو قایشان به مدت 24 ماه باعث از بین رفتن زندگی بسیاری از این کارگران مظلوم شده است.

از جنابعالی درخواست داریم جهت حل این مشکل بزرگ و حفظ چنین سرمایه ای و بیرون کشیدن آن از چنگال زورگویان و قدرت طلبان دعوت این تشکل را پذیرفته و سفری به استان قزوین جهت پیگیری مسائل آن را داشته باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 176

به "دعوت جامعه اسلامی دانشجویان از رئیسی برای سفر به قزوین ، قوه قضاییه برای حل مشکل کنتورسازی ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت جامعه اسلامی دانشجویان از رئیسی برای سفر به قزوین ، قوه قضاییه برای حل مشکل کنتورسازی ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید