تمرین استقلال به تعویق افتاد

به گزارش مجله بابلسر، در حالی که قرار بود تمرینات تیم استقلال از فردا (چهارشنبه پانزدهم تیرماه) استارت بخورد شروع تمرینات آبی پوشان تهرانی به روز شنبه هجدهم تیرماه موکول شد. این در شرایطی است که هنوز به طور قطع تعیین نیست تمرینات این تیم از همان روز شنبه شروع می گردد یا نه!

تمرین استقلال به تعویق افتاد

اما با در نظر گرفتن اینکه تمرینات استقلال از همان روز شنبه هجدهم تیرماه استارت بخورد این تیم در حد فاصل به جامانده تا زمان شروع مسابقات لیگ برتر تنها 35 روز زمان دارد تا ضمن انجام تمرینات بدنسازی، به کارهای تاکتیکی و ایجاد هماهنگی بین نفرات نو و قدیم هم بپردازد.

بدون در نظر گرفتن تعطیلات بین تمرینات، در این حد فاصل استقلال از هجدهم تیرماه تا بیست و یکم مرداد ماه (که شروع مسابقات لیگ برتر خواهد بود) 35 روز فرصت دارد. گرچه این تیم قطعا در 48 ساعت به جامانده تا بازی اولش بدنسازی نخواهد کرد. به این خاطر تعداد روزهای به جامانده برای بدنسازی و آمادگی استقلال به 33 روز تقلیل پیدا می نماید. اگر در این 33 روز استقلال تنها سه روز هم تمریناتش را تعطیل کند که قطعاً بیشتر از این خواهد بود، ساپینتو تنها 30 روز فرصت دارد تا همه برنامه های بدنسازی و تاکتیکی اش را در این مدت روی تیم نوش پیاده کند. فرصتی اندک نسبت به مسابقات حساس فصل پیش رو برای مدافع عنوان قهرمانی.

با این حساب اگر استقلال مسئله ای در بحث زمین تمرین و یا حضور همه نفراتش نداشته باشد عملاً یک ماه یا زمانی کمتر از آن را در اختیار دارد تا خودش را برای لیگ برتر بیست و دوم آماده کند. این در حالی است که دیگر تیم های لیگ فزونی از اواخر هفته گذشته و یا ابتدای هفته جاری تمرینات پیش فصل خودشان را شروع نموده اند تا حداقل 40 روز فرصت برای ورود به مسابقات لیگ برتر نو را داشته باشند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1919

به "تمرین استقلال به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین استقلال به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید