تغییرات دریافت ویزای آمریکا؛ ارائه حساب های کاربری الزامی شد ، سوابق سفرهای گذشته باید اعلام شود

به گزارش مجله بابلسر، خبرنگاران: یورونیوز نوشت: تقریبا تمامی متقاضیان ویزای آمریکا مطابق با مقررات جدید این کشور ملزم هستند تا جزئیات حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی را ارائه کنند.

تغییرات دریافت ویزای آمریکا؛ ارائه حساب های کاربری الزامی شد ، سوابق سفرهای گذشته باید اعلام شود

مطابق با مقررات و قوانین جدید که شامل متقاضیان ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی می شود، سوابق و فعالیت متقاضیان ویزای آمریکا در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و فیسبوک بررسی می شود.

متقاضیان ویزای آمریکا همچنین باید شماره تلفن ها و آدرس ایمیل های خود در پنج سال گذشته را اعلام کنند. آنها باید سوابق سفرهای خود در این مدت را نیز ارائه و اعلام کنند که در این مدت آیا از کشور دیگری اخراج شده اند و اعضای خانواده آنها فعالیت تروریستی داشته اند یا خیر.

برآورد می شود این طرح شامل حدود 14.7 میلیون نفری شود که سالانه از این کشور درخواست ویزا می کنند.

البته مطابق اعلام دولت ایالات متحده آمریکا این طرح شامل اتباع کشورهای فرانسه، بریتانیا، آلمان و کانادا که ورود آنها به این کشور آزاد است، نمی شود.

مقررات و شرایط جدید برای صدور ویزا به منظور تحقق شعارهای انتخاباتی دونالد ترامپ مبنی بر سختگیری در قبال ورود افراد خارجی پرخطر به ایالات متحده آمریکا اعمال می شود. با این حال نهادهای مدنی مدافع آزادی در این کشور، مقررات و شرایط جدید دولت ترامپ برای صدور ویزا را نقض آشکار حریم خصوصی افراد می دانند.

[related-post id=221126]

[related-post id=226175]

[caption id=attachment-227507 align=aligncenter width=880]متقاضیان ویزای آمریکا همچنین باید شماره تلفن ها و آدرس ایمیل های خود در پنج سال گذشته را اعلام کنند. آنها باید سوابق سفرهای خود در این مدت را نیز ارائه و اعلام کنند [/caption]

منبع: چمدان
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 84

به "تغییرات دریافت ویزای آمریکا؛ ارائه حساب های کاربری الزامی شد ، سوابق سفرهای گذشته باید اعلام شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات دریافت ویزای آمریکا؛ ارائه حساب های کاربری الزامی شد ، سوابق سفرهای گذشته باید اعلام شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید