باوفا: تجربه ام می گوید عنوان تیمی محو می گردد، طلای جوانان را باید افزایش دهیم

به گزارش مجله بابلسر، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان می گوید: هدفش افزایش طلایی های کشتی در رده سنی جوانان است، چراکه تجربه اش می گوید عنوان تیمی از یادها خواهد رفت.

باوفا: تجربه ام می گوید عنوان تیمی محو می گردد، طلای جوانان را باید افزایش دهیم

حمید باوفا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص زمان شروع برنامه های تیم ملی کشتی جوانان فرنگی، گفت: همزمان با برگزاری مرحله پایانی لیگ برتر حتما جلسه ای با حمید سوریان خواهیم داشت تا برنامه های تیم را معین کنیم.

وی تاکید نمود: بحث هماهنگی با تیم ملی بزرگسالان برای من خیلی مهم است، در واقع مهم ترین قضیه این است که زنجیره انتقال بین جوانان و بزرگسالان به درستی اتفاق بیافتد. حمید سوریان نقشی محوری در برنامه های کشتی فرنگی دارد و قطعا در این راه به ما یاری شایانی خواهد نمود.

باوفا در خصوص اینکه چقدر نسبت به شرایط تیم ملی جوانان شناخت دارد، گفت: نسبت به نفراتی که سال قبل بودند شناخت نسبی دارم، باید بیشتر در این مورد آگاهی کسب کنم تا ببینیم چه چیزی در چنته داریم. یک عده را می شناسم، فکر می کنم کاری که در آینده انجام خواهیم داد باعث گردد که عیار کار دستم بیاید.

سرمربی پیشین تیم ملی جوانان فرنگی که پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان تیم را با کارنامه قوی تیم تحویل داده بود، درخصوص اهدافی که در این تیم دنبال می نماید، اعلام نمود: تجربه من این را می گوید که در رده سنی جوانان کیفیت خیلی مهم است. دو طلایی ما در این رده و سایر عنوان داران طی این سال ها پیروز شدند در رده سنی بزرگسالان مدعی شده و روی سکوی جهانی بروند. در حقیقت عنوان تیمی ما محو شد، ولی طلاها و کیفیت کشتی گیران از اهمیت زیادی برخوردار بود. امین کاویانی نژاد، محمدهادی ساروی، امین میرزازده، علی اکبر یوسفی، پویا ناصرپور، پویا دادمرز، علیرضا نجاتی و... از رده سنی جوانان به بزرگسالان منتقل شدند.

عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: سال جاری در جوانان یک طلا گرفتیم، ما باید تعداد طلاهای مان را در این رده سنی افزایش دهیم تا آنها بتوانند در رده سنی بزرگسالان حرف برای گفتن داشته باشند و این به کشتی ما یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1760

به "باوفا: تجربه ام می گوید عنوان تیمی محو می گردد، طلای جوانان را باید افزایش دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باوفا: تجربه ام می گوید عنوان تیمی محو می گردد، طلای جوانان را باید افزایش دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید