اسدی: بازیکن شهر خودرو باید اخراج می شد، روز به روز بهتر می شویم

به گزارش مجله بابلسر، مرتضی اسدی، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: هماهنگی تیم روز به روز بهتر می شود و تاکتیک تیمی ما در حال شکل دریافت است و امیدواریم در ادامه راه نتایج بهتری کسب کنیم.

اسدی: بازیکن شهر خودرو باید اخراج می شد، روز به روز بهتر می شویم

به گزارش مجله بابلسر, مرتضی اسدی در نشست خبری بعد از دیدار پارس جنوبی مقابل شهر خودرو گفت: بازیکنان در این بازی خیلی زحمت کشیدند و به خوبی دویدند و فکر می کنم حریف به جز یکی دو موقعیت خطرناک، موقعیت دیگری نداشت. باید قبول کنیم که تاکنون به جز یک مدعی با همه مدعیان در خارج از خانه بازی کرده ایم. شهر خودرو تیم بسیار خوبی است و فکر می کنم می تواند قهرمان لیگ برتر باشد.

وی با بیان اینکه داور امروز عملکرد متعادلی داشت.، ادامه داد: تماشاگران مشهدی باعث شدند تیم ما فشار روحی و روانی زیادی تحمل کند و تا حدی تیم عقب بازی کند. سرمایه باشگاه ها همین هواداران هستند و البته باید تشکر کنم از هواداران خودمان که با ماشین های شخصی شان به مشهد آمدند و تیم را تنها نگذاشتند. ان شاءالله نتایجی بگیریم که هواداران دست پر به خانه برگردند. هماهنگی تیم روز به روز بهتر می شود و تاکتیک تیمی ما در حال شکل دریافت است. امیدواریم در ادامه راه نتایج بهتری کسب کنیم.

مربی پارس درباره صحنه ای که بازیکن شهرخودرو روی مگنو باتیستا مرتکب خطا شد, شرح داد: صد درصد بازیکن حریف در این صحنه باید اخراج می شد, چون با آرنج خطا کرد و فکر می کنم داور کمی در این صحنه مراعات کرد. البته فکر می کنم داور این صحنه را به خوبی ندید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 157

به "اسدی: بازیکن شهر خودرو باید اخراج می شد، روز به روز بهتر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: بازیکن شهر خودرو باید اخراج می شد، روز به روز بهتر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید