آب پاکی AFC روی دست ایران، خواسته باشگاه ها رد شد!

به گزارش مجله بابلسر، کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت که تیم های استقلال و شهرخودرو به جای ایران باید در امارات مقابل نمایندگان کویت و بحرین میزبانی نمایند.

آب پاکی AFC روی دست ایران، خواسته باشگاه ها رد شد!

به گزارش خبرنگاران، کنفدراسیون فوتبال آسیا با وجود اعتراض تیم های ایرانی مبنی بر سلب حق میزبانی در داخل ایران، اظهار داشت که ملاقات تیم های استقلال و شهرخودرو با رقبای کویتی و بحرینی باید در امارات برگزار گردد.

این تصمیم AFC در حالی است که پیش از این قرار بود استقلال با الکویت در تهران و شهرخودرو با الرفاع در مشهد ملاقات نمایند اما AFC در تصمیمی جانبدارانه و غیرورزشی، حق میزبانی را از تیم های ایرانی سلب کرد. AFC دوشنبه 30 دی پیشنهاد نموده بود که ملاقاتهای پلی آف نمایندگان ایران در قطر برگزار گردد که با مخالفت ایرانی ها روبرو شد.

در ادامه، سه شنبه شب کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه تصمیمات غیر ورزشی، این بازی ها را به خاک امارات منتقل نموده است. البته این احتمال وجود دارد که کشور قطر میزبانی از تیم های ایرانی را نپذیرفته باشد.

نکته جالب تر این است که به نظر می رسد AFC به درخواست تضمین ایران برای برگزاری ملاقاتهای مرحله گروهی و بازی برگشت تیم های ایرانی در خاک ایران هیچ اشاره ای ننموده و احتمالا قصد ندارد چنین تعهدی بدهد.

اکنون باید دید تیم های ایرانی که دوشنبه در نامه ای به AFC اظهار داشتند که به هیچ وجه حاضر به میزبانی در خارج از ایران نیستند و از حق میزبانی خود کوتاه نمی آیند، چه واکنشی نسبت به این موضوع خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 337

به "آب پاکی AFC روی دست ایران، خواسته باشگاه ها رد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب پاکی AFC روی دست ایران، خواسته باشگاه ها رد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید