ادامه اقدام خیرخواهانه المپین کاراته به نفع مردم کم بضاعت، گنج زاده: کنار ورزشکاران به مردم خدمت کردن افتخار است

به گزارش مجله بابلسر، قهرمان المپین تیم ملی کاراته کشورمان همچنان به همراه یک تیم خیر ورزشی به افراد کم درآمد در این روز ها کمک می کند.

ادامه اقدام خیرخواهانه المپین کاراته به نفع مردم کم بضاعت، گنج زاده: کنار ورزشکاران به مردم خدمت کردن افتخار است

به گزارش، در روز هایی که همه جهان درگیر بیماری کرونا شده، کمیل قاسمی، حسن رحیمی و مهدی برائتی قهرمانان کشتی جهان با همراهی چند تن از هنرمندان ازجمله پرویز پرستویی با همکاری موسسه فرهنگی هنری خیریه خادمین علی بن ابی طالب نسبت به توزیع اقلام غذایی و مواد ضدعفونی کننده در میان زنان سرپرست خانوار سطح شهر تهران اقدام کرده اند.

سجاد گنج زاده ملی پوش کاراته کشورمان در وزن 75+ کیلوگرم چند وقت پیش توانست جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کند به این تیم خیر اضافه شده است. با این حال گنج زاده امروز هم به همراه این تیم خیر به مناطق کم برخوردار رفت و چند ساعت پیش هم فدراسیون پزشکی ورزشی خبر از مشکوک بودن این کاراته کا به ویروس کرونا داد و طی چند روز آینده شرایط او مشخص خواهد شد.

گنج زاده در خصوص این کار خیر بیان نمود: افتخاری است تا در کنار ورزشکاران کشور به مردم خدمت کنیم. فیلم قهرمانان را از اقدامات خیرخواهانه شان دیدم و می خواستم از نزدیک در کنار آن ها باشم. فکر می کنم مردم به دلیل اطمینان ارتباطی که با قهرمانان و ورزشکاران دارند باعث می شود تا ما هم از این فرصت استفاده کنیم و امانت های مردم را به دست افراد کم پس انداز برسانیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 560

به "ادامه اقدام خیرخواهانه المپین کاراته به نفع مردم کم بضاعت، گنج زاده: کنار ورزشکاران به مردم خدمت کردن افتخار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اقدام خیرخواهانه المپین کاراته به نفع مردم کم بضاعت، گنج زاده: کنار ورزشکاران به مردم خدمت کردن افتخار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید