کشتی فرنگی

احساس خوبی که قهرمانی آسیا در آستانه المپیک به کشتی گیران داد

تهران (پانا) - سی و چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در قزاقستان برگزار گردید و تیم های ملی کشورمان در این مسابقات با اقتدار در صندلی نخست ایستادند.

26 اردیبهشت 1400

حضور 6 فرنگی کار مازندرانی در اردوی تیم ملی کشتی

به گزارش خبرنگاران، دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک روزهای 18 تا 29 دی ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می گردد.

23 بهمن 1399

سخنگوی فدراسیون کشتی: برای حضور در لیگ برتر همه تست های کرونا منفی بود

محمد ابراهیم امامی گفت: برای حضور در رقابت های گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی، تست کرونای تمامی کشتی گیران و عوامل اجرایی منفی بود.

7 دی 1399

دو کشتی&zwnjگیر گرجستانی به سینا صنعت ایذه پیوستند

به گزارش خبرنگاران، تیم کشتی سینا صنعت برای حضوری پر قدرت در مرحله پایانی لیگ‌برتر کشتی فرنگی ایران دو کشتی‌گیر مطرح گرجستانی را جذب کرد.

26 آذر 1399

فدراسیون کشتی به دنبال جوایز محمد بنا و غلامرضا محمدی

محمد بنا و غلامرضا بنا به عنوان بهترین مربیان سال 2019 انتخاب شدند و فدراسیون در کوشش است تا هر چه سریع تر جوایز نقدی این دو مربی به آن ها پرداخت گردد.

9 آبان 1399

قائدی: با حمایت استاندار و دبیر همچنان امیدوار به حضور در لیگ فرنگی هستیم

سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاداکسین خوزستان گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه با حضورمان در لیگ مخالفت نموده اند، اما امیدواریم که با پیگیری استاندار و رئیس فدراسیون کشتی، بتوانیم در این مسابقات شرکت کنیم.

28 مهر 1399

چگونگی شناسایی کشتی گیر کم کار در کشتی فرنگی

پنجمین وبینار دانش افزایی داوران اتحادیه جهانی پیرامون کشتی فعال و کشتی کم کار با تدریس رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی از آلمان برگزار گردید.

2 شهریور 1399

تقدیر کمیته ملی المپیک از 29 ورزشکار مسافر توکیو

به گزارش خبرنگاران، سی و دومین دوره بازی های المپیک مردادماه سال آینده در توکیو برگزار می گردد. برای حضور در این بازی ها تا به امروز 29 ورزشکار از رشته های بسکتبال، کشتی فرنگی و آزاد، تیراندازی، تیروکمان، دوومیدانی و دوچرخه سواری کسب سهمیه نموده اند.

23 بهمن 1398

تیم ملی کشتی فرنگی امید قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران در رقابت های جهانی مجارستان با کسب 3 مدال طلا و 3 مدال برنز به عنوان قهرمانی امیدهای جهان دست یافت.

3 دی 1398

بازی های نظامیان جهان، سرانجام کار تیم کشتی ایران با یک مدال طلا و یک مدال برنز

تیم کشتی فرنگی نیروهای مسلح ایران با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان خاتمه داد.

19 آذر 1398

توضیحات فدراسیون در خصوص میزبانی جام جهانی کُشتی فرنگی

فدراسیون کُشتی در خصوص اظهارات حمید بنی تمیم توضیحاتی ارائه داد.

14 آذر 1398