کارگردان های مرثیه ای برای یک رویا و با او حرف بزن فیلم های جدیدی خواهند ساخت

به گزارش مجله بابلسر، این طور که پیداست در سال 2021 باید منتظر ساخت و اکران فیلم های جدیدی از دارن آرنوفسکی، کارگردان مرثیه ای برای یک رویا و پدرو آلمودوار، کارگردان با او حرف بزن باشیم.

کارگردان های مرثیه ای برای یک رویا و با او حرف بزن فیلم های جدیدی خواهند ساخت

بی تردید آرنوفسکی و آلمودوار از مهم ترین و تحسین شده ترین کارگردان ها طی هزاره جدید بوده اند. آرنوفسکی در سال 2000 با فیلم مرثیه ای برای یک رویا با تحسینی جهانی روبرو شد و آلمادوار در سال های 2002 و 2006 با فیلم های با او حرف بزن و بازگشت نشان داد موفقیت های همه چیز درباره مادرم اتفاقی نبوده و او یکی از بهترین ملودرام سازهای حال حاضر سینمای جهان است. بنا بر گزارش های جدید فیلم های بعدی این دو کارگردان طی سال 2021 جلوی دوربین خواهند رفت و فیلم آلمادوار با نام مادران موازی (Parallel Mothers) از طریق سرویس آنلاینی پخش نخواهد شد.

  • آخرین فیلم آلمادوار تحسین ها را برانگیخت؛ ارجاع به هشت ونیم فلینی

آگوستین آلمودوار، برادر کوچکتر پدرو آلمودوار در گفت وگویی با اسکرین دیلی اعلام کرده است در ماه مارس 2021 (اسفند/فروردین ماه) احتمالا فیلم برداری مادران موازی آغاز خواهد شد و با وجود پیشنهادات متعدد آلمودوار قصد ندارد فیلم جدیدش از طریق سرویس های آنلاینی همچون نتفلیکس یا HBO مکس پخش شود. او در بخشی از صحبت هایش بیان کرده است: برای هر دوی ما که عاشق تماشای فیلم ها روی پرده سینما هستیم این اوضاع نگران کننده است؛ زیرا روز به روز خطر تعطیلی سالن های سینما بیشتر می شود.

آلمودوار کار نوشتن فیلم نامه مادران موازی را به پایان برده است و در حال حاضر روی اقتباسی سینمایی از رمان راهنمای تمیز کردن زنان: داستان های منتخب (A Manual for Cleaning Women: Selected Stories) کار می کند. او چندی قبل در مصاحبه ای با ایندی وار اعلام کرده بود فیلم کوتاه انگلیسی زبان صدای انسانی با بازی تیلدا سوینتن تمرینی برای سنجش توانایی وی در ساخت اثری غیر اسپانیایی زبان بوده است.

این طور که پیداست دارن آرنوفسکی هم پس از فیلم جنجال برانگیز مادر! در سال 2017 با بازی جنیفر لارنس قرار است به زودی اثر جدیدی بسازد. متیو لیباتیک، دوست و فیلم بردار قدیمی آرنوفسکی در گفت وگوی اخیرش به آغاز ساخت فیلم جدید کارگردان مرثیه ای برای یک رویا و چشمه طی ماه های پیش رو اشاره کرده است. بخشی از صحبت های لیباتیک به این شرح است: قرار است مدیر فیلم برداری فیلم کوچکی از آرنوفسکی باشم، اما نمی توانم اطلاعات بیشتری از این پروژه به اشتراک بگذارم.

عموم مردم فیلم مادر را دوست نداشتند؛ زیرا بن مایه های فلسفی و مذهبی این فیلم آن را به اثری متکلف تبدیل می کند، اما برخی از منتقدان فیلم را ستودند و مادر را یک خوانش مدرن و جذاب از آموزه های ادیان ابراهیمی در بستر داستانی جذاب و درگیر کننده خواندند.

منبع: IndieWire

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1183

به "کارگردان های مرثیه ای برای یک رویا و با او حرف بزن فیلم های جدیدی خواهند ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان های مرثیه ای برای یک رویا و با او حرف بزن فیلم های جدیدی خواهند ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید