چشمی: آقایان به خودشان هم دروغ می گویند، هیچکس امروز را فراموش نمی کند

به گزارش مجله بابلسر، روزبه چشمی گفت: هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال با یکدیگر هماهنگ نیستند و حتی به خودشان هم دروغ می گویند.

چشمی: آقایان به خودشان هم دروغ می گویند، هیچکس امروز را فراموش نمی کند

به گزارش ، روزبه چشمی، بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از بازی با پیکان در جمع مجله بابلسر اظهار داشـت: آقایان در برنامه های تلویزیونی عنوان می کنند که از فلان اسپانسر طلب دارند. باید زودتر اقدام می کردند تا تیم شان به این شرایط دچار نشود. آقایان با خودشان هم هماهنگ نیستند. هیئت مدیره و مدیرعامل با یکدیگر هماهنگ نیستند. یا هماهنگ نیستند و یا رو راست نیستند. هم به من که بازیکن هستم و هم به خودشان دروغ می گویند.

چشمی ادامه داد: هیئت مدیره نمی داند که ما چند درصد از قراردادمان را گرفتیم. با دروغ نمی شود کاری کرد. با دروغ استقلال را اداره می کنید و از 2 سال پیش این کار را می کنید. آخرش هم این چنین می شود و کسی چنین بلایی سرتان می آورد. اصلا برای آن ها مهم نیست که هوادار الآن عصبی است. 10 هفته است که فوتبال زیبا را ارائه می دهیم، اما چه شده که امروز اینگونه بازی کردیم. 2 پاس نیز به یکدیگر ندادیم.

او درباره عملکرد مدیران استقلال پس از فسخ قرارداد استراماچونی بیان نمود: این همان بی خیال بودنی است که صحبت کردم. اصلا نباید کار به اینجا می رسید که حالا آقایان بخواهند تلاش کنند. حداقل دلشان برای این مردم باید می سوخت. هوادار، دلش به این تیم خوش است و حالا این چنین با آن ها برخورد می کنند. مگر مردم دوست دارند که الکی فحش بدهند؟ نگذاشتند استقلال 72 ساعت بالای جدول قرار بگیرد.

چشمی گفت: دیگر تیام و جبارف هم وجود ندارند که بخواهند آن ها را از استقلال بگیرند، پس پیش خودشان فکر کردند که چه کاری کنند و گفتند باید چنین بلایی را سر مربی اش بیاوریم. اگر این بازی را با 5 گل می باختیم هم برای آقایان مهم نبود. الآن صدر جدول هستیم. مربی مان را فراری بدهیم و برویم سراغ یک مربی دیگر؟ وقتی با استراماچونی نتیجه گرفتیم و او را فراری دادیم اگر هم سراغ پوچتینو برویم، فایده ندارد.

کاپیتان سوم استقلال بیان نمود: حتی اگر همین فردا ظهر استراماچونی در تمرین استقلال شرکت کند، جواب 2 امتیازی که امروز از دست دادیم، چه می شود؟ البته از استراماچونی هم به خاطر این کار ناراحت هستیم و او نیز باید جوابگوی این 2 امتیاز باشد، اما دیگر فایده ای ندارد. هیچکس بازی امروز را فراموش نمی کند. موقع تعویض هیچکسی روی نیمکت نبود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 220

به "چشمی: آقایان به خودشان هم دروغ می گویند، هیچکس امروز را فراموش نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمی: آقایان به خودشان هم دروغ می گویند، هیچکس امروز را فراموش نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید