پایداری گاز در ایلام دائمی شد

به گزارش مجله بابلسر، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با اجرای اتصال خط تغذیه شهرک صنعتی به خط تغذیه اصلی شهر ایلام، پایداری گاز در این استان دائمی شد.

پایداری گاز در ایلام دائمی شد

به گزارش شانا، عباس شمس اللهی در این باره اظهار کرد: طراحی و اجرای این پروژه متناسب با اهداف پدافند غیرعامل و جلوگیری از قطع گاز شهر ایلام با انشعاب دریافت از خط تغذیه شهرک صنعتی در شهرستان چوار انجام شد که سبب پایداری و افزایش تاب آوری گاز در شهرستان های ایلام و چوار همچنین شهرک صنعتی ایلام شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 7 کیلومتر خط تغذیه با برآورد مصرف 2 هزار و 500 مترمکعب در ساعت در این پروژه اجرا شده است، اضافه نمود: اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه 25 میلیارد ریال بوده که از محل منابع داخلی این شرکت تامین شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین با بیان اینکه این شرکت در فصل سرما برای جلوگیری از قطع گاز مشترکان به اتصال خطوط از روش انشعاب گرم (هات تب) اقدام نموده است، گفت: برای اجرای این پروژه از فناوری پیشرفته و نو هات تب با حذف شیرهای فلنجی مرسوم استفاده شده که تا به امروز تنها چند نمونه از این روش در کشور اجرایی شده است که بر اساس تحلیل ها و مطالعات علمی در مقابل زلزله مقاوم هستند.

شمس اللهی یادآور شد: همزمان با اجرای این پروژه، گازرسانی به پادگان های شهید فرجیان زاده و امام خمینی سپاه استان و نیز یکی از مراکز صدا و سیمای ایلام در منطقه ششدار صورت گرفته و در اجرای عملیات انشعاب گیری، گاز هیچکدام از مشترکان خانگی و صنعتی ایلام قطع نشده است.

وی در خاتمه تاکید نمود: با توجه شروع فصل سرما و افزایش مصرف گاز، انتظار می رود که مشترکان با بیشترین صرفه جویی در مصرف، دمای رفاه 18 تا 21 درجه سانتیگراد سیستم های گرمایشی را رعایت نمایند تا همه مردم در اقصی نقاط کشور بتوانند از این نعمت بهره ببرند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1041

به "پایداری گاز در ایلام دائمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایداری گاز در ایلام دائمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید