نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابی رده های پایه کاتا اعلام شد

به گزارش مجله بابلسر، نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابی رده های پایه کاتای پسران و دختران برای تعیین شدن نفر برتر جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان اعلام شد.

نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابی رده های پایه کاتا اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله دوم انتخابی تیم های رده سنی نوجوانان، جوانان و امید دختران 6 آبان و پسران 7 آبان در دو بخش کاتا انفرادی و تیمی در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد استان مرکزی، شهرستان اراک برگزار می گردد.

در این انتخابی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و نفراتی که به وسیله شورای فنی و راهبردی کاتا دعوت شده اند با یکدیگر به رقابت می پردازند تا در نهایت نفر برتر هر رده برای شرکت در مسابقات آسیایی قزاقستان، راهی اردوی تیم ملی گردد.

شیوه برگزاری این مسابقات بدین شکل است که نفرات سوم مسابقات قهرمانی کشور با نفرات دعوت شده به وسیله شورای فنی و راهبردی کاتا یک دور کاتا خواهند زد تا دو نفر از این دور به مرحله بعدی صعود کند. سپس در مرحله دوم، این دو نفر با نفرات اول و دوم قهرمانی کشور دو دور کاتا خواهند زد تا دو نفر برتر به مرحله نهایی راه یابند.

در مرحله نهایی نیز دو نفر برتر با اجرای دو دور کاتا با یکدیگر به رقابت می پردازند تا در نهایت نفر اول هر رده معین گردد.

تیم های ملی رده های سنی پایه دختران و پسران کشورمان برای شرکت در مسابقات آسیایی کاراته در سال 2021 که طی روز های 28 آذر الی یک دی ماه در قزاقستان برگزار میگردد، تشکیل می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1688

به "نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابی رده های پایه کاتا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابی رده های پایه کاتا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید