لیسبون میدان مهمی برای سنگین وزن هاست، فوق ستاره های جهان را داریم

به گزارش مجله بابلسر، سید شهرام هروی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: تمرینات تیم ملی کاراته طبق برنامه ای که از قبل طراحی شده بود پیش می رود و در آستانه اعزام به رقابتهای لیسبون همه نفرات تیم شرایط خوبی دارند. از روز 29 فروردین ماه نیز وارد مرحله یازدهم اردویی خواهیم شد و تا زمان اعزام به مسابقات تمرینات ادامه خواهد داشت.

لیسبون میدان مهمی برای سنگین وزن هاست، فوق ستاره های جهان را داریم

وی افزود: تیم ملی کاراته مردان در بخش کومیته سه فرصت کسب سهمیه داشت که تا به امروز در دو وزن 75- و 75+ کیلوگرم سهمیه قطعی گرفته ایم. نتایج رقابتهای کاراته وان لیسبون در وزن 75+ کیلوگرم برای ما اهمیت بالایی دارد. چرا که دو کاراته کا ما که فوق ستاره های سنگین وزن جهان هستند، برای قطعی کردن حضور خود باید به روی تاتامی بروند. بهمن عسگری و امیر مهدیزاده هم در این مسابقات به عنوان یک دیدار تدارکاتی در مصاف با رقبای خود محک خواهند خورد.

سرمربی تیم ملی با اشاره به اهمیت رقابتهای قهرمانی اروپا گفت: این مسابقات در بخش مردان و در دو وزن 84- و 84+ کیلوگرم می تواند برای ما حائز اهمیت باشد. البته که تاتامی لیسبون و نتایجی که رقبای دو سنگین وزن ما رقم می زنند نیز برای ما خیلی اهمیت دارد ولی کاراته کاهای ما می بایست بدون توجه به نتایج حریفان بهترین عملکرد را داشته باشند.

هروی گفت: واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی اهمیت فوق العاده ای داشت؛ بخصوص برای آنها که هنوز در حال سفر به کشورهای دیگر برای کسب سهمیه هستند، چرا که استرس را برای ابتلای به ویروس کوید -19 کاهش می دهد. البته که همچنان باید پروتکل های بهداشتی رعایت شود. ضمن اینکه گفته شده 21 روز دیگر برای تزریق مرحله دوم اقدام می شود.

وی در سرانجام گفت: بعد از مسابقات پرتغال تمرکز خود را روی رقابتهای گزینشی المپیک به میزبانی پاریس قرار می دهیم تا با پیروزیت مهدیزاده بتوانیم هر سه سهمیه را کسب کرده و برنامه های خود را برای آماده سازی مردان المپیکی جهت حضوری پیروز در بازی های توکیو اجرایی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 خرداد 1400 بروزرسانی: 13 خرداد 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1462

به "لیسبون میدان مهمی برای سنگین وزن هاست، فوق ستاره های جهان را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیسبون میدان مهمی برای سنگین وزن هاست، فوق ستاره های جهان را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید