مدرسه زمستانه مالکیت فکری برگزار می گردد

به گزارش مجله بابلسر، مدرسه زمستانه مالکیت فکری توسط کانون پتنت معاونت علمی و انستیتو پاستور ایران به مدت 3 روز برگزار می گردد.

مدرسه زمستانه مالکیت فکری برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل رایگان در دبیرستان های کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آموزش حوزه مالکیت فکری و به طور خاص پتنت هدف برگزاری این رویداد است که 3 تا 5 اسفندماه امسال در محل انستیتو پاستور ایران برگزار می گردد. همچنین آشنایی مخاطبان با مالکیت فکری با تأکید بر ثبت اختراع، آشنایی با مفاهیم ثبت اختراع برای کسانی که با این حوزه به صورت عملی دست وپنجه نرم می نمایند نیز در این مدرسه دنبال می گردد.

مخاطبان در این مدرسه فرایند ثبت اختراع را آموزش می بینند. معرفی و کار با موتور جستجوی Patent LENS، ساختار متن اختراع و شرایط نگارش پیش نویس متن، نحوه نگارش انواع ادعانامه همراه با مثال های عملی و فرایند ثبت اختراع داخلی و نحوه جستجوی پتنت های داخلی بعضی از محور های برگزاری مدرسه زمستانه مالکیت فکری است.

علاقمندان برای ثبت نام از 3 بهمن ماه تا 1 اسفندماه امسال فرصت دارند. همچنین برای حضور دانشجویان تخفیف هایی در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون پتنت معاونت علمی و فناوری مراجعه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 364

به "مدرسه زمستانه مالکیت فکری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه زمستانه مالکیت فکری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید