سهم هیچ نمایندگان فعلی مازندران در مجلس

به گزارش مجله بابلسر، هیچ یک از 12 نماینده فعلی مازندران در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب نشدند.

سهم هیچ نمایندگان فعلی مازندران در مجلس

به گزارش مجله بابلسر آنلاین به نقل از فارس، نتایج شمارش آرای انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، ادامه کار هیچ یک از نمایندگان مازندران را نشان می دهد.

از بین نمایندگان استان مازندران صلاحیت محمد دامادی، نماینده مردم ساری و میاندورود، علی اسماعیلی، نماینده نور و محمودآباد، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی محرز نشد، سه نماینده دیگر که از آوردن اسم شان چشم پوشی می شود با تک ماده در دقایق آخر تأیید صلاحیت شدند.

همچنین عبدالله رضیان، حسین نیازآذری، قاسم احمدی لاشکی، علی اصغر یوسف نژاد، ولی الله نانواکناری، شمس الله شریعت نژاد به نمایندگان کنونی نیز در رقابت های انتخاباتی پیروز به کسب آرای لازم نشدند و از راهیابی به بهارستان بازماندند.

سیدعلی ادیانی، نماینده مردم قائم شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی از تهران ثبت نام کرد ولی مجدد نتوانست از مردم رأی اعتماد بگیرند.

همچنین علی نجفی، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی نیز ثبت نام نکرد.

در مجموع 417 نفر به عنوان داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران ثبت نام کردند که از این تعداد 71 نفر انصراف داده و 75 نفر در هیأت های اجرایی صلاحیت شان احراز نشد.

از بین داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران که به رقابت های انتخاباتی پرداخته و 12 نفر به بهارستان راه پیدا کردند که هیچکدام از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی نبودند و این به معنای یک نه پر معنا توسط مردم مازندران به عملکرد این نمایندگان بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 441

به "سهم هیچ نمایندگان فعلی مازندران در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم هیچ نمایندگان فعلی مازندران در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید