ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی بازسازی شده و به بهره برداری رسید

به گزارش مجله بابلسر، ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی هسته های فناور و شرکت های مستقر در آن، اهتمام ریاست محترم دانشگاه خوارزمی و مساعدت های اقتصادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی و قابل بهره برداری قرار گرفته است.

ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی بازسازی شده و به بهره برداری رسید

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی به همت دانشجویان، هسته های فناور و شرکت های مستقر در آن و اهتمام ریاست محترم دانشگاه خوارزمی و مساعدت های اقتصادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازسازی و قابل بهره برداری قرار گرفته است.

این مجموعه شامل 14 فضای مخصوص شرکت های دانش پایه و صنایع خلاق 10 زیج و 12 میز هسته و میز های آتلیه برای کار استارتاپی به همراه یک کتابخانه تخصصی، یک پشت بام سبز (کافه نوآوری) و 8 میز گپ و کار، سالن نشست تخصصی و فضا های تفریحی برای فعالان در حوزه های مدیریت هوشمند شهری، زنجیره بلوکی، اینترنت اشیاء، بورس، صنایع خلاق و ... در اختیار کاربران قرار گرفته است.

اینترنت پرسرعت فضا های مناسب، وجود مربیان کارآفرین توانمند و خانواده فناور خوارزمی از مزیت های این مجموعه به شمار می رود.

رویکرد ورود به مجموعه شامل برگزاری رویداد های منظم و فراخوان های دوره ای و ارزیابی های مستمر بر پایه مدیریت پلتفرم تعاملی می باشد. طراحی و بازسازی این مجموعه توسط دانشجویان دانشگاه خوارزمی به صورت کامل انجام پذیرفته است این مجموعه یکی از اعضای شبکه فناوری و نوآوری تهران به حساب می آید استفاده از توان فنی دانشجویان ساخت محصولات به صورت درون زا و استفاده از مصالح بازیافتنی از رویکرد های اقتصاد مقاومتی در این مجموعه است. ساعت کار این مجموعه از 7 صبح الی 24 در هفت روز هفته، امکانات چاپ و شبکه تعاملی با صنعت و جامعه است.

موقعیت دسترسی مجموعه رشد و نواوری در خیابان رودسر تهران در نزدیکی وزارتخانه های نفت و کشاورزی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 775

به "ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی بازسازی شده و به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی بازسازی شده و به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید