دردسرهای تصمیم ایتالیا برای والیبال ایران، در انتظار تصمیم الکنو

به گزارش مجله بابلسر، به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ ملت های والیبال از هفتم خرداد ماه امسال به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد. با تصمیم میزبان مسابقات، هر تیم 25 نفر را می تواند با خود اعزام کند و تیم ها در طول یک ماه برگزاری رقابت قرنطینه هستند و هیچ بازیکن و فرد جدیدی نمی تواند وارد گردد و تنها حق خروج دارند.

دردسرهای تصمیم ایتالیا برای والیبال ایران، در انتظار تصمیم الکنو

با این تصمیم تیم ملی والیبال برای اعزام نفرات خود دچار مشکل خواهد شد. سرمربی تیم ملی با هدف آماده سازی بازیکنان برای المپیک توکیو درخواست حضور 18 بازیکن را دارد که در این صورت ماساژور، آنالیزور و بعضی نفرات دیگر ممکن است بیرون بمانند.

امیر خوش خبر در تبادل نظر با خبرنگاران درباره پروتکل های بهداشتی لیگ ملت های والیبال و دستورالعمل های ارائه شده از طرف ایتالیا میزبان مسابقات برای تعداد نفرات اعزامی تیم ها گفت: طبق دستورالعمل ارائه شده، هر تیم در مجموع می تواند 25 نفر را اعزام کند. اگر حتی یک نفر اضافه تر در لیست باشد، خود میزبان نفر بیست و ششم را خط خواهد زد.

سرپرست تیم ملی والیبال تأکید کرد: همواره در مسابقات 14 بازیکن حضور دارند و سایر نفرات ترکیب کادر فنی می باشند. طبق درخواست الکنو، 18 بازیکن باید به لیگ ملت ها اعزام شوند، چرا که هدفگذاری سرمربی تیم، آماده سازی برای رقابت های المپیک است.

وی ادامه داد: بنابراین اگر 18 بازیکن اعزام گردد اعضای کادر فنی هفت نفر خواهند بود که این هفت نفر، الکنو، توتولو، دو مربی ایرانی، افروزی پزشک، من به عنوان سرپرست و مترجم روسی الکنو می باشند، بنابراین آنالیزور، ماساژور، حراست و سایر نفرات در حال حاضر در بیرون لیست قرار دارند. باید منتظر حضور الکنو در ایران باشیم تا ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

خوش خبر در پاسخ به این سوال که ممکن است تعداد بازیکنان به 15 نفر کاهش پیدا کند یا خیر، گفت: الکنو تصمیم گیرنده است و مسئولیت تصمیمات نیز با خود او می باشد. به هر حال باید تصمیمی گرفته گردد که تعداد نفرات اعزامی بالاتر از 25 نفر نباشد. شاید اصلاً تصمیم گیرد نیازی به سرپرست نباشد.

وی در خاتمه درباره حضور الکنو در ایران گفت: طبق پروازها، توتولو فردا وارد ایران خواهد شد و الکنو آخر هفته، البته اگر پروازها کنسل نگردد، چرا که ظاهراً پروازهای ترکیه مدام در حال کنسلی می باشد. امیدوارم این اتفاق رخ ندهد و الکنو طبق زمان اعلام شده وارد ایران گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 1427

به "دردسرهای تصمیم ایتالیا برای والیبال ایران، در انتظار تصمیم الکنو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسرهای تصمیم ایتالیا برای والیبال ایران، در انتظار تصمیم الکنو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید