حمله عجیب فوتبالیست روس به شرایط ایران ، سطح تاشکند از تهران بالاتر است! ، اینترنت ایران مثل 10 سال پیش در روسیه بود

به گزارش مجله بابلسر، بازیکن تیم ملی فوتبال روسیه بعد از بازی با تیم ایران گفت: از نظر زندگی روزمره واقعا تهران را دوست نداشتم، صادقانه بگویم، همه چیز در سطح بسیار پایینی بود.

حمله عجیب فوتبالیست روس به شرایط ایران ، سطح تاشکند از تهران بالاتر است! ، اینترنت ایران مثل 10 سال پیش در روسیه بود

به گزارش خبرنگاران، نیکلای کوملیچنکو مهاجم تیم ملی روسیه در تبادل نظر با وب سایت ایزوستیا روسیه به بیان تجربه سفرش به ایران پرداخت و از برخی شرایط از جمله غذا و اینترنت انتقاد کرد؛ در حالی که کیفیت زمین چمن استادیوم آزادی و حضور طرفداران روی سکوها این بازیکن را تحت تاثیر قرار داده بود.

  • اعتراف عجیب سرمربی روسیه در خصوص قلعه نویی | اقدام غیرمنتظره روس ها قبل از بازی با ایران

بازی با ایران در مقایسه با بازی های پاییزی بسیار متفاوت بود؟

یک سطح کاملاً متفاوت و بسیار بالاتر بود. از همه نظر. حریف ما خیلی قوی تر شده بود.

مزیت های مسابقه در تهران برای روسیه چه بود؟

ما خودمان را در کنار بازیکنان قدرتمندی که در لیگ های اروپا بازی می نمایند، آزمایش کردیم.

جو بازی را دوست داشتید؟

- فوق العاده! جو فوق العاده ای در استادیوم حاکم بود. طرفداران به خوبی تیم خود را تشویق کردند. در اصل، برای ما بسیار جالب بود. در روسیه مدت زیادی را به خاطر نمی آورم که با چنین طرفداران زیادی بازی نموده باشم.

آیا صدای ووووزلا در طول بازی شما را اذیت کرد؟

-نه؛ اصلاً حواسمان را پرت نکرد. حتی خوب هم بود. فقط باید روی بازی تمرکز می کردیم.

تجربه زندگی چند روزه در تهران چطور بود؟

از نظر زندگی روزمره واقعاً آن را دوست نداشتم. صادقانه بگویم، همه چیز در سطح بسیار پایینی بود. آخرین بازی خود را مقابل ازبکستان در تاشکند انجام داده بودیم. آنجا سطح راحتی بالاتری وجود داشت اما در تهران، به نوعی در هتل به طور کلی مسائلی وجود داشت به ویژه غذا. از اینترنت هم که چیزی نگویم.

من در اتاقم در هتل اینترنت نداشتم. مجبور بودم در راهرو بنشینم تا به جایی وصل شوم. درست مثل 10 سال پیش در روسیه، اگر یادتان باشد، زمانی که در برخی جاها مجبور بودید به جایی بروید تا به اینترنت دسترسی پیدا کنید. اما اینها چیزهای کوچکی هستند. به هر حال فکر اصلی بر سر آماده شدن برای بازی بود.

منظورتان از مسائل غذایی چیست؟

از نظر کیفیت محصولات ما در روسیه خیلی بهتر هستیم. حتی نمی توانم بگویم چند سطح بالاتر.

از روی سکوها معین بود که زمین تهران -چمن استادیوم آزادی- از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. در مقایسه با چمن های ماه نوامبر در دوشنبه و تاشکند چقدر بهتر بود؟

- بله، زمینه خوبی بود و توپ سرعت زیادی داشت. از بین چهار کشور آسیایی که در شش ماه گذشته در آنها بازی نموده ایم (قرقیزستان، تاجیکستان، ازبکستان، ایران)، اینجا در تهران برترین زمین را داشتیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 2043

به "حمله عجیب فوتبالیست روس به شرایط ایران ، سطح تاشکند از تهران بالاتر است! ، اینترنت ایران مثل 10 سال پیش در روسیه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله عجیب فوتبالیست روس به شرایط ایران ، سطح تاشکند از تهران بالاتر است! ، اینترنت ایران مثل 10 سال پیش در روسیه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید