حقیقت اظهارات تاج درباره ویلموتس چیست؟

به گزارش مجله بابلسر، مهدی تاج، رییس پیشین فدراسیون فوتبال روز گذشته در گفت وگویی که بعد از مدت ها از او منتشر شد به ادعا های اخیر مارک ویلموتس، سرمربی پیشین تیم ملی واکنش نشان داد.

حقیقت اظهارات تاج درباره ویلموتس چیست؟

طبق اظهارات وکیل فدراسیون فوتبال، مارک ویلموتس در لایحه ارسالی خود به فیفا برای دریافت غرامت 6 میلیون دلاری از فدراسیون فوتبال ایران ادعا کرده است که قرارداد او توسط فدراسیون فوتبال ایران دست کاری شده است.

مهدی تاج، رییس پیشین فدراسیون فوتبال نیز در واکنش به این اظهارات، بیان نمود: ایشان ادبیات خوبی استفاده نکرد بهترین جمله ای که میشه گفت، این که کلاه سر ما گذاشتن، ایشان گفته که این سه ماه را این ها این جا اضافه کرده اند.

با این وجود تمام رسانه ها در برداشت اولیه از اظهارات، صحبت های ویلموتس را به تاج نسبت دادند که با مشاهده مجدد و دقیق ویدیوی مربوط به اظهارات تاج و اطلاع از لحن و نحوه بیان او می توان متوجه شد که رییس پیشین فدراسیون فوتبال اظهارات ویلموتس را یک بار دیگر از زبان خود مطرح کرده است و منظور او این نیست که ویلموتس سر فدراسیون فوتبال کلاه گذاشته است، بلکه مفهوم صحبت های مهدی تاج این است که مارک ویلموتس مدعی شده فدراسیون فوتبال ایران قراردادش را دست کاری کرده و سر او کلاه گذاشته است.

تاج، اما در ادامه صحبت هایش نیز شرح داد که امکان دست کاری در هیچ قراردادی وجود ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: babalaser.ir شناسه مطلب: 662

به "حقیقت اظهارات تاج درباره ویلموتس چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقیقت اظهارات تاج درباره ویلموتس چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید